Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Luke és Leia miért nem hasonlí...

Luke és Leia miért nem hasonlítottak egymásra?

Figyelt kérdés
Szerintem egy ikerpár eljátszására hasonló külsejű színészeket kellett volna választani. Egyik szerep sem igényelt rendkívüli tehetséget, nem értem, hogy erre a részletre miért nem figyeltek jobban.
2022. júl. 29. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel ha az egyik férfi, a másik nő, akkor csakis kétpetéjű ikrek lehetnek. azok meg csak annyira hasonlítanak, mint két testvér (akik sokszor nem annyira hasonlítanak, apámék is pont így voltak, más-más felmenőikre ütöttek, apám világos szemű és hajú, nagybátyám meg szinte mediterrán kivitel)
2022. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
másrészt örülj neki, hogy legalább annyira hasonlítanak, amennyire. ha a mai divatnak megfelelően választanák ki a színészeket, az egyikük full néger lenne.
2022. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Lejla inkabb valamennyire padmera hasonlit barna szem barna haj... Luke pedig anakinra barnahaj kék szem.
2022. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%
Szerintem lejla csubakkára, luke meg frodóra hasonlít. 🤣
2022. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Igy van🤣🤣
2022. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek egyszerű oka van. George Lucas ezt később találta ki hogy akkor legyenek ikrek. De például Darth Vader sem volt egyenlő Anakinnal csak később lett írva annak. Eredetileg teljesen más elképzelése volt Lucasnak csak ahogy ő is idézi "kiégett". Persze a végeredmény jó lett
2022. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!