Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatban/filmben...

Melyik sorozatban/filmben lehetett ez?

Figyelt kérdés
Valami rózsaszín motel szerűségben voltak és boszorkányok voltak azthiszem a recepciós is. Aki talán nem beszélt? Nem vagyok benne biztos mintha egy lány kereste volna az anyját aki boszorkány vagy a lány volt a boszorkány nem tudom pontosan. Supernaturalre gondoltam de nem találtam ilyen részt benne, viszont hex zsákok voltak a részben. A motel az olyasmi volt mint a bates motelben a ház csak rózsaszín nem az a tipik útszéli motel, szépen parkosítva. Naagyon katyvasz de hátha valakinek rémlik valami ilyesmi :D

2022. júl. 29. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Talán:

Alkonyattól pirkadatig(a sorozat)

2022. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak tipp:Bűbáj és kéjelgés
2022. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyiket se láttam még úgyhogy nem hiszem. Viszont eszembe jutott még a farkasos bitten sorozat amiben szintén voltak boszorkányok lehet abban volt egy ilyen rész, bár arról se találok semmit
2022. júl. 29. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az Elveszett lány.Abban a sorozatban is vannak mindenféle csudalények.
2022. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De egyébként megtaláltam és tényleg a supernaturalban volt. Ha valakit érdekel 12.évad 20.rész 😄
2023. márc. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!