Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Smallville sorozatban...

A Smallville sorozatban amikor Clark felfedi Lana előtt a titkát, és utána visszatekeri az időt hogy megmentse, akkor miért dönt úgy hogy mégsem mondja el Lananak a titkát?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy legyen még min nyűglődni egy ideig... Ezt a Lana szálat túl sokáig húzták-vontál, lássuk be 🙄
2022. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, de nem ertem hogy Clark miert nem mondta el neki mar reg…
2022. júl. 31. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mai sorozat, de azért kerülve a spoilereket:


Folyamatosan attól tartott hogyha elmondja, akkor veszélybe kerül a lány. Amint megtette, már azon a napon meg is történt, így azzal kötötte össze. Úgy érezte túl nagy felelősséget tesz ezzel rá, túlságosan kiteszi őt annak, hogy mások célpontja legyen (pl. a Luthor-oké).


Konkrétan ebben a részben történik még valami, ami miatt teljesen bezárkózik, a miértje szerintem elég egyértelmű.


Egészen a sorozat végéig központi eleme lesz és sok döntésének a hátterében ott van.

2023. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ahogy az előttem megválaszoló is Írta, félt, hogy veszélybe sodorja, meg nem is merte elmondani, mert Lana szüleit a meteor esőben haltak meg, amivel Kal El is érkezett annak idején a Földre. Nem tudta mit fog majd reagálni rá.

Szóval nagyon sok oka volt, hogy nem mondta el.

2023. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!