Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Smallville lana lang csak én...

Smallville lana lang csak én gyűlölöm?

Figyelt kérdés
A sorozatban lana lang annyira utálom hogy el nem tudom mondani miatta tartok ott hogy nem is nézem tovább a sorozatot játssza a kis hercegnőt minden szarért bőg szánalmas. Ilyen szintű utálatot ritkán váltanak ki bennem szereplők de alig várom hogy meghaljon (bár gondolom nem fog) de azt is valami jó szenvedős módon. Titeket nem idegesít?

2020. dec. 29. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem a negyedik évadtól irritált nagyon. Miután jött Lois nem értettem, hogy miért tényező még. Ráadásul olyan idióta plotot kap. Ahelyett, hogy összejönne Clarkkal vagy valami értelmeset csinálna, benne van ez az erőltetett dráma Lexxel.

De úgy a karakterek nagy része nagyon irritáló egy pont után. Clark, Chloe a kényszeres hazudozók, na azt rohadtul idegesítő, amit ezek ketten levágnak az 5. évadtól. Megöltem volna mindkettőt.

A legbosszantóbb azt volt, amikor kiírták Karát, hogy véletlenül se mozduljon előre a plot.

Pedig Chloe helyett maradhatott volna inkább Kara és Jimmy Olsen.

2020. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két tábora volt a fanoknak, az egyik imádta hogy mennyire romantikus és drámázós, a másik pont ezért utálta amit írtál. Kb. 2, nagyon maximum 3 évad volt a karakterben, de valószínűleg nagyon szerették a készítők, vagy azt gondolták hogy a közönségnek jó látni, hogy elképesztően túlhúzták a szerepét.


Mikor végre lelép és örülünk hogy nincs több szerencsétlenkedés, erre visszahozzák megint. Hiába pár rész, az a sorozat történetének egyik legrosszabb időszaka, pont akkor, amikor végre elindultunk valamerre Clark-ot és Lois-t illetően is. Förtelmes volt.


A Lex-Lana kapcsolatban a lánynak nem sok "feladata" volt, Lex karakterének mélyítése volt a cél, aki bosszúból és hatalmi vágyból magához próbálja láncolni a lányt, közben dörgöli Clark orra alá, hogy mit veszített. Annak az ívnek volt egy mozzanata, amit végigvittek vele, hogy végül az a gonosz legyen belőle, akit mindenki ismer.

2021. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem inkább a Lois irritál , de lehet hogy a túlzottan affektàlò szinkronhangja miatt.. bár a nyolcadik évadtòl lévő Bogdányi Titanilla hang se jobb neki, mert az meg túl fiatal hang neki, nem neki való...
2022. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!