Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bridgerton 3. Évad?

Bridgerton 3. Évad?

Figyelt kérdés
Pont most láttam egy cikket, miszerint már forgatják a Bridgerton család 3. Évadát, és még több kép jelent meg a forgatásról. Azt írták a cikkben, hogy benne lesz Kate Sharma (oké, tudom kicsoda, képben vagyok a nevét illetően), de még írták, hogy látható az új Francesca. De hogy ki a fene az a Francesca, azt nem tudom. Valaki segít nekem tisztán látni? 😅 Lehet efelett átsiklottam, de nem értem, hogy ki ő.

2022. aug. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lány a nyolc gyerek közül. Ha figyelted, az első évadban feltűnik egy rövidebb időre.
2022. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik Bridgerton gyerek, egyben a harmadik lány (tudod, ABC sorrendes nevek). Mindkét eddigi évadban benne volt, de általában a háttérben volt vagy csak a családi jelenetekben szerepelt.
2022. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokat utazott is a sorozatban, elég ritkán mutatták. Az új Francesca szimpatikus, láttam már a színésznőt más sorozatban is (Megtalálsz Párizsban).
2022. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!