Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez nem abszurd egy kicsit a...

Ez nem abszurd egy kicsit a Harry Potterben?

Figyelt kérdés
A Titkok kamrája végén Harry segít felszabadítani Dobby-t, erre Lucius Malfoy az Avada kedavra átokkal akarta sújtani Harry-t, csak ugye Dobby megakadályozta. Szerintetek ésszerű egy ilyen dolog, hogy meg akart ölni egy diákot az iskola falai között? Csak tisztában volt a következményeivel.

2022. aug. 8. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Lucius kicsit meggondolatlan egy ember. Tehat nagyon hamar felkapja a vizet. Es itt az elejen meg eleg ontelt is szoval ha meg is olte volna Harryt szerintem valahogy kiszedte volna magat a bajbol
2022. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha megölte volna, akkor az Azkabanban rohad rá a műanyag lakat.
2022. aug. 8. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Meg akkor lenyegeben a tortenetnek is vege lett vola

2022. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben nincs ilyen, és a filmben is Jason Isaacs improvizációjáról van szó. Az eredeti szövegkönyvben ez nem szerepelt, de benne hagyták. Ha nagyon mögé akarsz látni valamit, akkor az a válasz, amit az első is ír, hogy elborult Lucius agya, de a készítők sem foglalkoztak etzel igazán.
2022. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jason Isaacs jó színész, de szerintem nem lett volna szabad bennehagyni ezt az improvizációt, mert a gyilkos átok csak a nagyedik könyvben jön elő, így a másodikban sem az olvasó, sem pedig a filmnéző nem ismeri ezt az átkot, nem tudja, mire való. Így az egész értelmét veszíti.
2022. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem se kellett volna bennehagyni, és jó példa arra is, hogy nem minden improv sül el jól, még a legjobb színésztől se. Az Avada egyértelműen túlkapás.
2022. aug. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek mondták, ez improvizáció volt Jason Isaacs részéről, aki kimondta az első átkot, ami eszébe jutott.
2022. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, ez nincs benne a könyvben. Szerintem kár volt a filmben bennehagyni, nekem nem passzol Lucius személyiségéhez.
2022. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolatlan cselekedet a filmbeli Luciustól pont a Roxfortban megölni Harryt, ahol még a kapun se léphetne ki anélkül, hogy tudnák, mit tett... Szerintem is hiba volt ezt belerakni.
2022. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!