Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Obi-Wanon és Vaderen kívül ki...

Obi-Wanon és Vaderen kívül ki a legjobb karakter az Obi-Wan Kenobi sorozatban?

Figyelt kérdés
Obi-Want meg Vadert ne írjátok legyetek szívesek, mert akkor mindenki csak őket írná, nyilván a két főszereplő amúgy is a legjobb. Én most a többiekre vagyok kíváncsi.

2022. aug. 10. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Főinkvizítor

Ötödik Fivér

Reva

2022. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsi Leia
2022. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vadert amúgy sem írtam volna mert ebben a sorozatban a jelenléte semmit mondó volt. Ismét azt bizonyította be, hogy gyenge.. és mint tudjuk egyértelmű volt, hogy nem hal meg senki a párbaj során. Sajnos a karakterek nem nyerték el a tetszésemet. De talán a kis Leia.
2022. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy kövezzetek meg, de csak nekem volt nagyon menő a Negyedik Nővér? Azaz pontosítok, menő lett volna ha a készítők nem erőszakolják meg a karaktert azzal hogy semmi szerepet nem kap csak dísznek rakják oda. Az Ötödik fivér se volt túlszerepeltetve, de neki legalább jutott 1-2 jelenet.

Szegény Nővérről volt egy videó a neten, az egész évadból az összes jelenetet összeadva amiben szerepelt (de ezt úgy értsétek hogy azt is ahol csak a háttérben ácsorog) 1 perc 58 mp volt a teljes játékideje. Szégyen. Pedig ő volt szerintem a legpotensebb inkvizítor, abban a kevés jelentben is látszik hogy hidegvérű, vér profi, nem pattog, őrjöng, kényeskedik, de abszolút odavaló, kár hogy semmit nem láttunk tőle. Meg szerintem ő is nézett ki a legjobban.

Még annyi reménysugár van hogy mivel nem halt még, és más sorozatban ő nem volt eddig benne (míg pl. a Főinkvizítorral tudjuk mi lesz később), így feltűnhet még majd később. Ha nem, akkor az a Star Wars eddigi pályafutásának legnagyobb pocséklása lesz.

Már csak azért is, mert órákig tarthatott a színésznőt beöltöztetni, kisminkelni, azért hogy egy mondatot mondjon és két jelenetben álljon a háttérben.

2022. aug. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!