Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pókember triológiához van...

A pókember triológiához van köze a Csodálatos pókemberhez aminek két része van?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban láttam utoljára a

Pókembert, így az este le is daráltam két részt belőle, és mivel már csak egy rész van eléggé elszontyolodtam mert imádom! És ez lenne a kérdésem, hogy a két részes Csodálatos pókembernek van köze a triológiához? Vagy teljesen különálló film? Ha nincs is köze hozzá, érdemes megnézni? Van olyan jó mint a sima Pókember?



2022. aug. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Különálló film.


Nem rossz, bár nem is egy nagy eresztés, de vannak benne jó dolgok, csak alapvetően nem lett befejezve, nem csinálták meg a 3. részt.

2022. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem azt a két filmet is, remélem lesz folytatás, állítólag készül majd az új sikereken felbuzdulva.

A legújabb Pókember filmnek van némi köze az első trilógiához, viszont mivel az az MCU része, ezért minimum a Tom Holland filmeket és mondjuk a Végtelen Háborút, Végjátékot jó ismerni hozzá. Esetleg dr. Strange-et.

2022. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 A második trilógiához is, nem?
2022. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ahhoz hogy értsd a Pókember 3-at, meg kell nézd a Pókember 1-2-3-at, 1-2-őt, 1-2-őt."


Külön vannak a régi trilógiától, de a Tom Holland-os 3. részben mind a 3 fele Pókember venne van.

2022. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokat nem tesznek hozzá a régi történethez, de Tom Holland mellett ott van mindkét korábbi Pókember, tesznek mindenféle utalást erre-arra, elhintenek pár dolgot az életükről és az ellenfeleket is a régi filmekből hozzák.
2022. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!