Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény a Feláldozhatók...

Vélemény a Feláldozhatók filmekről?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Menő, laza, tök jó kis akciófilmek. Én elvagyok velük.
2022. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Fontos, hogy nem szabad komolyan venni ezeket a filmeket.

Ha így ülsz le és bírod a felsorakoztatott színészeket garantált az élmény.

Én is szeretem ezeket a filmeket.

Néha kell egy kis súlytalan, helyenként "bugyuta" élvezet.

2022. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A színészlegendák miatt megéri nézni. Világmegváltó gondolatokat kár várni tőle. Ahogy bármelyik egyéb, ugyanilyen kategóriájú filmtől nyilván. De jó kikapcsolódás.
2022. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy részt se láttam még de már a címe alalján se nekem való. Szeket a gagyi blockbuster sz.rokat 15 másodperc után elkapcsolom.
2022. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Laza akciófilmnek tök jók. Meg ugye annyi nagy akciósztár van bennük hogy rajongóknak kötelező darab. :D
2022. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
A legkeményebb lövöldözős akciójelenetek vannak bennük, amit mégis profi módon tökre lazán vesznek bennük a legnagyobb akciósztárok - csupa közismert színész, óriási! Egyedül talán Antonio Banderas kapott benne kissé bugyuta szerepet, de rajta kívül...
2022. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig Banderas karaktere tök jó.

Igazából a valóságban is megtalálható mindenféle ember és ráadásul hozzá tartozik az egyik legjobb rész szerintem a 3 film alatt. Ugye megismerjük a sztoriját és Stallone karaktere végig figyelt rá, aztán hogy meglepődött Banderas karaktere, hogy nem szarta le a sztoriját, mert ugye be nem állt a szája és sokkal drámaibb, mint ahogy elsőre tűnik. Én bírom a nem egydimenziós karakterek. Persze nem akarok túlzásokba esni, nem egy hűha dolog, de engem pont megfogott. :)

2022. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!