Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meghalt vagy nem?

Meghalt vagy nem?

Figyelt kérdés

SPOILER


Én mind a 4 évadot megnéztem körülbelül 3 hét alatt. Ami azt illeti, hogy kicsit elfelejtettem pár dolgot amire nem tudok válaszolni, és agyalok rajta. Ezért szeretnék segítséget kérni.


Most akkor az elmenyúzó nem halt meg? Mindenki azt várja, hogy majd az 5. évadban őt megkelljen ölni. Én ezt értem, de nem azt ölték meg a 3. évadban? A plázában. Vagy nem értem.... Most akkor meghalt vagy nem? Ha nem, akkor mi volt az a szörny a plázában?



2022. aug. 21. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nemigen az volt, hanem csak egy hullákból összerakott anyagi manifesztációja, amire azért volt szüksége, mert ki lett zárva ebből a világból, mikor valami történt a második évadban. Asszem.
2022. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Más valaki?


Köszi a választ

2022. aug. 21. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A végén volt arra utalás, hogy Will megérezte a jelenlétét.
2022. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Will maga az élményfürdő. A hellyel lefelében teljesen megszállta és sosem fog tőle szabadulni. Az elmenyúzó olyan mint egy entitás, hogy a mi világunkban éljen fizikai testre van szüksége. Amikor Will visszatért, khmmm már nem az a Will volt. Erre több utalás is van a sorozatban.
2022. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

RLMENYÚZÓ csak nem mindig lehet korrigálni a telefon javító rendszerét

2022. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hogy érted, hogy nem az a Will volt?
2022. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!