Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudja nekem valaki megmondani...

Aniko49 kérdése:

Tudja nekem valaki megmondani mi a cime annak a filmnek amelyben a ferj egy kegyetlen szadista hagyja leegni a napon ugy szeretkezik vele kesobb mindenkitol eltiltja es a cicajat is megoli?

Figyelt kérdés

#film #szadista ferj #a vegen tolokocsiba kerul a no
2022. aug. 22. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit értelmetlen ez a megfogalmazás. Nekifutnál mégegyszer?
2022. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem engedte hogy tobbet irjak-tehat egy lany hozza megy egy ferfihoz(regi film kb 20 eve lattam-elmennek a tengerpartra naszutra a no elalszik a napon es leeg a ferfi nem szol neki hogy leegett irton faj a teste hogy leeg de a ferfi igy kenyszeriti hogy szeretkezennek legve a no visit ordit mert faj neki igy leegve szeretkezni.Mikor haza ernek a ferfi dog unalmas dolgokra kenyszeriti es nem engedi hogy kapcsolatot tarson a kulvilaggal,gyereket nem akar neki csinalni az egyetlen vigasza a nonek egy macska de idovel a pasas azt is megoli a vegen megnyomoritja a not (ongyilkos akar lenni de nem sikerul)de mikor kiengedik a korhazbol utanna megy es hazaviszi a tolokocsiban szerencsetlen nonek semmi eselye hogy valaha is szabad legyen.
2022. aug. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!