Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney miért mindig a Star...

A Disney miért mindig a Star Wars rajongókkal tol ki szándékosan?

Figyelt kérdés

Ma is kisebb sokként ért a hír (bár már megszokhattam volna mondjuk), hogy tolták az Andort majdnem egy hónappal, és ezzel ugye dominóeffektus szerűen a Bad Batch S02 és a Mandalorian S03 megjelenése is biztosan tolódott. Itt a GyK-n is volt már ma erről diskurzus, az egyik válaszoló azt gyanítja hogy a többi sorozatuk (She-Hulk, Gyűrűk ura SJW spinoff és társai) szenvedné meg ha időben leadnák ahogy ígérték, és emiatt csúsztatják.

Csakhogy ez nekem ott hibádzik, hogy miért mindig a Star Wars az amit tolni kell, miért nem a többi sorozatot tolják inkább akkor későbbre? Ugyanis a Star Wars a legsikeresebb (és magánvélemény ugyan, de kb. az egyetlen szórakoztató) franchise-uk. És ezt nem a levegőből szedem, a számok magukért beszélnek: [link]

Itt például írják hogy a Ms. Marvel nevű sorozat alulteljesített, mert párhuzamosan ment az Obi-Wan sorozattal, amit meg mindenki nézett, az utolsó epizódja tán rekordot is döntött, többszöröse volt a nézettsége mint a Marveles sorozatoknak.

Akkor nem az adná magát, hogy mivel a Star Wars a legsikeresebb, azt nyomatjuk, és a többi sorit toljuk, amikor majd nem lesz Star Wars? Mi logika van abban hogy a leginkább várt sorozatok csúsznak állandóan, azon belül is gyakorlatilag MINDIG csak a Star Wars? Arról nem is szólva, hogy ha egyszer se bírják betartani az előre beígért dátumot, akkor minek hirdetik meg? Miért nem csak annyit mondanak hogy készül, lesz, majd valamikor? Minek bejelenteni az augusztus 31-et ha azonnal visszakézből átrakják szeptember 21-re? Én meg még hülyét is csinálok magamból hogy tárgyilagosan rákérdezek hogy aug. 31-én hány órakor jelenik meg az Andor, aztán mások világosítanak fel hogy nem fog aznap megjelenni...

Totális fejetlenség ha engem kérdeztek, mi ennek az oka?



2022. aug. 25. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A Rings of power nem is Disney, hanem Amazon.
2022. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az teljesen mellékes, de akkor meg amúgy még inkább értelmetlen a döntés.
2022. aug. 25. 22:39
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ezzel is tobb nezot szereznek

valoszinu hogy nem veszetek nezot legfeljebb nagyon minimalisat ahoz kepest hogy mennyit nyernek


es addig is amit leadnak az is plusz nezo, ha nem megszalott fanatikusokrol van szo, hanem pusztan "jo az is" nezokrol, akkor beloluk is is nyernek nezoket


amugy pont azt feltetelezem hogy masik kiadotol akkor lesz szinten valami es probalt menekulni lehet, vagy pusztan kesik


mindeg ezt csinaljak teljesen ugyanabban az idoben nyomnak dolgokat azert hogy elvegyek a masiktol a bevetelt

2022. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert getczik.
2022. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Disney folyamatosan teszi tönkre az SW világát én nagyon szeretem magát a sagát nekem különösen tetszett a sithek bosszúja a birodalom visszavág

Meg a Jedi visszatér

Az utolsó 3 filmben már érezthető a Disney jelenléte

De tudod mér mert a Disney maga egy gyerek csatorna ahol a kicsiknek gyártanak mindenféle f@st és így amik igazán jelentősek lennének azokat meg tolják én ezt úgy mondom hogy bébiskedik, mert az utolsó jedikben abszolút 4 éveseknek szánt jelenetek vannak a sithek bosszújában aza rész amikor Anakin végtagjait levágják azt imádtam azt egy 4 évesnek nem szabadna megmutatni mert a szegény kicsike bőgne bruhuhu

A tökössége a sagának elment

2023. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!