Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most nézem a NCIS:Los Angeles...

Most nézem a NCIS:Los Angeles c. filmet és a benne szereplő Daniela Ruah (Kensi Blye) szemének az egyik szine-formája mért más?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert beteg az egyik szeme.Fogalmam sincs ki ő,de rákerestem a muglin s egy ritka szembetegsége van.
2010. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem beteg a szeme, hanem egy anyajegy van rajta, ettől tűnik sötétebbnek. Ez is elég ritka, de nem betegség, csak különlegesség... :)
2010. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.azt hittem colobomája van...
2010. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És attól még rendesen lát? semmi hátránya nincs, színtévesztés stb?
2011. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi problémája! :) nekem is az egyik szemem kék a másik pedig barna és tökéletesen látok vele! Semmi színtévesztés! :)
2013. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel, Wikipedián is megtalálod a választ Daniela Ruah-nál. DAniela rendesen lát, csupán egy anyajegy miatt sötétebb a jobb szeme.

Mellesleg az NCIS:LA sorozat, nem film ;)

2015. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!