Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elgondolkodtató, felnőtteknek...

Elgondolkodtató, felnőtteknek való rajzfilmek? Miket ajánlotok? 20/F

Figyelt kérdés

Megnéztem az Avatar Aang legendáját és szerintem egy hihetetlenül elgondolkodtató rajzfilm, ami nem kifejezetten gyerekeknek való. Nem szoktam rajzfilmeket nézni, de ez nagyon tetszett és a befejezés sem egy tipikus rajzfilmé volt.

Korra legendáját megnéztem, az is egy jó sorozat, de a második évad szerintem nagyon gyenge lett és összességében sem volt olyan jó. A humort sikerült tartania azért annak is. A film meg elég nagy csalódás volt.

A kérdés az lenne, tudtok-e az eredeti Aang legendájához hasonló rajzfilmeket, ami hasonlóan elgondolkodtató és humoros is egyben mint ez a rajzfilm?

Mindenképpen meg fogom még nézni ezt a sorozatot, de hátha tudtok tippet adni :)



2022. szept. 4. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Mézga család
2022. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Rick és Morty
2022. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Zeusz vére

Castlevania

2022. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A sárkányherceg

Voltron: A legendás védelmező

She-Ra és a lázadó hercegnők

Legyőzhetetlen (2021)

The Legend of Vox Machina

Konspirációs korporáció

2022. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Love, Death & Robots
2022. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rejtélyek városkája
2022. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
2022. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A mézga család tényleg elgondolkodtató, de nekem túlságosan vontatott és epizódikus.

Rick és mortyt régebben elkezdtem, tetszett is, úgyhogy elég sokat megnéztem belőle. Viszont ez egy teljesen más megközelítés. És tudom csak kettő szempontot adtam meg, így elég tág annak aki nem látta az avatart, de inkább a kaland jellegűeket szeretném nézni, amikbe belemerülhetek, mert van egy érdekes története akár több szálon. Minden karakter ki van dolgozva és nem fekete-fehérek a karakterek. Vannak benne csavarok, amikre tényleg nem lehet számítani és érzelmileg is képes hatni.

Csemegézgetek, mert küldtetek még sok választ, remélem találok olyanokat, amiket keresek :)


Ja még annyit, hogy a Rejtélyek városkája is nagyon tetszett, szerintem alulértekelt, viszont azt már sokszor láttam.

2022. szept. 4. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
A sárkányherceg
2022. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bojack Horseman
2022. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!