Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elgondolkodtató, felnőtteknek...

Elgondolkodtató, felnőtteknek való rajzfilmek? Miket ajánlotok? 20/F

Figyelt kérdés

Megnéztem az Avatar Aang legendáját és szerintem egy hihetetlenül elgondolkodtató rajzfilm, ami nem kifejezetten gyerekeknek való. Nem szoktam rajzfilmeket nézni, de ez nagyon tetszett és a befejezés sem egy tipikus rajzfilmé volt.

Korra legendáját megnéztem, az is egy jó sorozat, de a második évad szerintem nagyon gyenge lett és összességében sem volt olyan jó. A humort sikerült tartania azért annak is. A film meg elég nagy csalódás volt.

A kérdés az lenne, tudtok-e az eredeti Aang legendájához hasonló rajzfilmeket, ami hasonlóan elgondolkodtató és humoros is egyben mint ez a rajzfilm?

Mindenképpen meg fogom még nézni ezt a sorozatot, de hátha tudtok tippet adni :)



2022. szept. 4. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kertvárosi gettó
2022. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
South park, nem is értem, hogy nem írta még senki
2022. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Végtelen vonat
2022. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Naruto, sok része van és anime, de ha neked az aang avatar stílusa bejött, biztos vagyok, hogy nem fogsz csalódni, nekem a Naruto sokkal jobban tetszett, pedig az avatar a gyerekkori kedvencem
2022. szept. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!