Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sárkányok háza 4. részében mi...

Sárkányok háza 4. részében mi történt a bordélyházban?

Figyelt kérdés
A könyv szerint Daemon és Rhaenyra szexeltek? Ne nézzetek hülyének de olyan röviden mutatta, hogy nem tudom mi történt. Én csak annyit láttam, hogy csókolgatta és fogdosta, aztán otthagyta egyedül. Vagy más is történt?

#House of the Dragon #Sárkányok háza #Daemon Targaryen #Rhaenyra Targaryen
2022. szept. 12. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

#9 spoiler: a hajón elmondott monológja alapján nem, sőt pont hogy egy minden feláldozni, feladni kész hősszerelmesnek tűnik amikor a közös megszökésre kapacitálja Rhaenyrát.

#10 nem'tom mi volt Martin szándéka, de a film a szerelemtől elborult verziót vonalat hozta át, egy abból fakadó dühkitörésre hajazott

2022. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Criston azért gyepálta péppé, mert addigra pattant el a húr nála.

Gyakorlatilag a hajón szakítottak Rhaenyrával, utána Alicentének megvallotta a bűnét, ráadásul a szeretett nő - aki addigra dobta - jövendőbeli urának a szeretője is felhúzta. Joffrey provokálta, saját magához hasonlította. Arrogáns volt rá is jött a titkára. Joffrey amíg élvezi, hogy Leanor szeretője, addig Cole szégyelli is. Szerintem ezek hatására robbant a bomba és verte a halálba. Én így gondolom, de ez csak egy vélemény 😊😊

2022. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A könyvben igazából Joffrey az esküvő alkalmából rendezett lovagi tornán sérül meg, mint Laenor bajnoka és Criston ott zúzza le. De nem csak őt, hanem Harwin Strongot is (neki a csontjait töri el). És Joffrey nem azonnal hal meg, hanem pár napra rá, szóval lehet nem is akarta megölni, csak nagy fájdalmat okozni neki.

De már az első részben is problémás volt a torna jelenet, mert az első évadot a covid alatt forgatták, plusz a büdzsé is limitált. Szóval mindkét jelenetet átalakították. Joffreyt ebben a részben veri péppé és azonnal meghal. A következő részben pedig látni, hogy Harwint püföli.

De igazából mindkettő a lovagi tornán esett meg.

2022. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 everlight ***** válasza:
10.Mert rájött a titkára.Zsarolhatta volna.Ha Viserys megtudta volna hogy a hercegnő szeretője kivégeztette volna.
2022. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!