Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney+-on milyen arányban...

A Disney+-on milyen arányban vannak magyar szinkronos, felíratos filmek?

Figyelt kérdés
Van annyi, mint a Netflixen?
2022. szept. 14. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kb minden szinkronos, de vannak hiányosságok.
2022. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb szolgáltatók közül (Netflix, HBO, Prime, Disney+) az utóbbin van arányaiban a legtöbb szinkronizált film.

Vannak persze kivételek. Leginkább a Pixar részlegnél, ahol olyanoknak nem kaptam szinkront, mint a Fel, Agymanók, Szenilla Nyomában, Verdák 3, Előre, Coco. Ezen kívül még talán a Garfield 2 volt az, amit nem találtam magyarul.

Bár én Romániában fizetek elő. Gyanítom, hogy Magyarországon ezek is elérhetőek magyarul, mivel itt ezeknél érdekes módon csak román és angol van.

2022. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Disney+ a legerosebb szinkronban
2022. szept. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A netflixet fényévekkel körözi szinkron téren igazából amúgy a netflix már süllyed le a p*csába . Az a baj hogy a D+-on még rengeteg sorozat és film hiányosan van meg szinkronosan pl saját példa elkezdtem nézni a shield ügynökeit 3 éved szinkronos a maradék 4 angol magyar felirattal.


Meg néhol a felirat is érdekes

2022. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem igaz... Azért van relatíve "sok" szinkron Disney+-on, mert marha régi filmek, sorozatok vannak rajta. És még ígyis előfordul hogy nincs szinkron. Pl Modern Család, Amerikai Fater, Brickleberry....

Nagyon gáz, egy éves előfizetésem van, de nem fogok hosszabbítani. Alig van rajta nézhető tartalom. Mindent angolul nézek, felirat nélkül, de a kínálat röhej. Főleg horror, sci-fi kategóriában.

2023. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!