Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nyerhet a Top Gun: Maverick...

Nyerhet a Top Gun: Maverick Oscar díjat ?

Figyelt kérdés

Sok filmet láttam az évben és basszus valamiért ez a film úgy érzem eddig az összes többit odaveri... A színészi játék, a látvány, a hangulat, a zene...

Már 3x láttam ebből 2x moziban és úgy érzem maradna bennem egy kis üres hely, ha ez a film nem érdemel meg legalább 1 Oscar díjat..


TI mit gondoltok róla, lehet esélye?



2022. szept. 15. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A színészi játék szerintem semmiképpen nem érdemel oscart.

Techinkai díjakra nem hogy jelölni fogják, de kb oda is lehet már adni neki, hidd el 2-3 oscar minimum lesz neki. De valószínűleg nem a főkategóriákban.

2022. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1, az új Avatart is idén fogják bemutatni, úgyhogy a technikai díjak versenye még nyílt.
2022. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látványtervezés és Vizuális effektust lehet, hogy elviszi az Avatar, de annak nagyrésze CGI lesz, tehár operatőri munka meg vágás + hangvágás/keverés szerintem látatlanban is inkább a Top Gunnak áll, de majd kiderül. :)
2022. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Én most láttam hétvégén az első eészt és a Mavericket is. Aranyos film volt. De oscar??? Mire? 😃😃 jesszus, NEM!! Ez egy sima B kategóriás film volt... a régmúltból előtúrtak Cruise-ék egy filmet, aminek csináltak egy viszonylag tűrhető folytatást. Semmi több. Ez nem elég nálam semmilyen díjra.

BÁR!!! DE!!! Egy dolog volt benne, ami díjat érdemel, hogy nem lett telebaxva homokosokkal és melegpropagandával (bár így ránézésre a színészcsapat 2/3-a nem volt hetero, az tuti)

2022. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
#4, téged sem az eszedért szeretnek.
2022. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!