Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A korona című sorozat epizódja...

A korona című sorozat epizódjainak tartalmát hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
A kislányomat nagyon elkezdte érdekelni a család élete (II. Erzsébet halála óta) és nem tudom, hogy való e neki a film. Gyilkosságot, halált, temetést nem szeretnék vele nézetni, hiszem 12 éves… ilyenek vannak benne? Tehát ahogy teszem azt leszúrják, halottas dolgokat nem szeretnék vele nézetni, őszintén én sem szeretem, viszont a film engem is nagyon érdekel.

2022. szept. 16. 21:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg aki látta, leírná nekem azt megköszönném
2022. szept. 16. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebből jó Trónok Harca spinoff lehetne :D
2022. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Halál van benne (pl. egyszer gyerekek halnak meg, elég sokan; az nekem is sok volt), temetések is néha. Ijesztőnek nem mondanám, de vannak benne nyomasztó részek, jelenetek. Időnként szexuális tartalmak, megcsalás is ugyebár, bár ezek nem durvák. Ezen felül pedig gyakran előkerülnek politikai szálak, amiket egy 12 éves szerintem nem igazán fog érteni (én is utána olvastam több dolognak, amiket nem értettem, részben azért, mert nem éltem akkoriban). Ha az angol nem akadály számodra, akkor itt írnak a "problémásabb" dolgokról:

[link]

Szerintem ha érdekli a téma, akkor nézzetek inkább olyasmi dokumentumfilmeket, amik magáról a királyi családról szólnak, nem pedig dráma sorozatok, mert utóbbi nem biztos, hogy le fogja kötni. Pl. a királynő 90. születésnapja alkalmából készült pár éve egy aranyos dokumentumfilm, amiben több családtag is szerepel és mesél. Én angolul láttam (és szerintem épp Youtube-on is fent van angolul), de most rákerestem, és azt hiszem, hétvégén leadja a Fem3, több másik műsorral együtt:

[link]

Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak: szintén az IMDb-n, de ugye az megint angolul van.

2022. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(második vagyok)

Tévedtem, ez nem az a dokumentumfilm, amit én láttam, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Bár ha tényleg érdekel titeket a téma, akkor lehet érdemes belenézni. De ha esetleg angolul is megfelel a másik film (nincs hozzá magyar felirat), akkor szólj, és küldök linket hozzá. :)

2022. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(bocsi, összességében a harmadik voltam, más késő van...:D)
2022. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek🙂 angol egyikünknek sem gond, kiscsaj is perfekt angol❤️
2022. szept. 16. 23:05
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 hát most értem a végére, és köszi, de én a 28 éves fejemmel nem nézem meg, nemhogy az alig 12 éves lányom… nálam a tüdőeltávolítás és a balzsamozás verte ki a biztosítékot… egyszerűen egy vérvételt sem bírok végignézni, nemhogy ilyeneket… most szomorú lettem, de ahogyan írtátok, vannak még róluk szóló sztorik, meg a netflixen a koronán kívűl más sorik a királyi család életéről
2022. szept. 16. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez csak egy film :D Nincsenek benne durva részek, és kb semmit se mutatnak. Balzsamozást sem mutatják, a tüdőeltávolításos részben sem volt igazán semmi durva. Ezeket egy cigis doboz oldalán is látja…

4 évad elején van egy robbantás, ahol megölik a királyi család egyik tagját, de ott se mutatják. Viszont a sorozat követi a valós eseményeket, drámával körítve. Az élet nem habostorta. A királyi család élete sem az. De engem megfogott a díszlet, a színészi játék. Konkrétan érezni, hogy 1952-ben vagy, esetleg 79-ben.

Bemutat olyan eseményeket mint a Londoni nagy szmog, ahol végül 12.000 ember halt meg.

Ezeket egy dokumentum filmben nem mutatják. Mint ahogy ah eudenciákat sem. Nekem tetszett, mikor Churchill félre akarta vezetni a királynőt, és jól leszíta :D Ezek dokumentumfilmben nem szerepelnek, de itt igen

2022. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!