Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gobuda mozi vagy pólus mozi?...

Gobuda mozi vagy pólus mozi? Melyik jobb/szebb? Van különbség?

Figyelt kérdés
Szeretnék felutazni Pestre a Gyűrűk ura újravetítésre, de nem tudom, hogy melyik mozi lenne a jobb. Távolság kb elhanyagolható, ezért kérdezem, hogy színvonalra melyik a jobb?

2022. szept. 22. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a dilemmában voltam én is, én végül a Pólus mellett döntöttem a hely értékelései alapján.
2022. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várom a további értékelést. Jó döntés e volt? Minden rendben e volt? :D
2022. okt. 9. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rendben volt minden :) Kivéve a 4 órán át mellettem popcornos zacskóval zörgölődő hölgyemény. Azon kívül minden és mindenki szuper volt :D
2022. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és elég finom a nachos sajtszósszal, ha szoktál nasit is venni akkor azt ajánlom :) Sokkal jobb mint a Cinema Cityben lévő gagyi sajtszósz.
2022. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy külön kommentekben írom, de még az jutott eszembe, hogy ha nem akarsz a büféből semmit és a jegyedet megvetted online akkor már nem kell sorbaállnod, csak jobb oldalt a pultnál bemutatod a telódról a jegyet és mehetsz is. 15 perc szünet lesz majd a filmben, utána már nem kell felmutatni sem ha mész vissza a terembe.
2022. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A filmvetítést megszakítják 15perc szünetre?
2022. okt. 10. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kiírják hogy 15 perc szünet. De jól van időzítve, nem mondat közben :D
2022. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!