Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc sorozatod, ami...

Mi a kedvenc sorozatod, ami megfelel ezeknek a "feltételeknek"?

Figyelt kérdés

Keresek egy jó sorozatot, amit nézhetek, de nem találok semmi olyat, amit csak úgy elkezdenék nézni.

Szóval valami olyat keresek, ami egy teljes történetet mesél el az elejétől a végéig (tehát nem epizódonként más történik benne), nem a valóságban megtörtént dolgot mesél el, jó karakterek vannak benne és van benne valami misztikus (bár ez nem fontos). Ja és nem romantikus sorozat.


Ezek a kedvenc sorozataim: Lost, The Killing, Battlestar Galactica, The Expanse.



2022. szept. 28. 19:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Egyértelműen az Odaát.
2022. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Stranger things
2022. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Bankok Hilton
2022. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Lucifer❤
2022. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az Odaát című sorozatot egyszer már elkezdtem, de akkor nem igen jött be. Talán az első három részt néztem meg. A barlangos résznél hagytam abba. De abban minden epizódban mást csinálnak, nem?
2022. szept. 28. 19:26
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

#1 vagyok, az Odaát:

A fivérek egész életét mutatja be, elejétől a végéig.

Nem valószínű, hogy valós a sztori.

Nagyon jók a karakterek.

Misztikus és nem romantikus.

3 rész semmi a 326-hoz képest.

De nem akarlak rábeszélni, nekem kedvencem.

Szökés is nagyon jó sorozat.

2022. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Az odaát, bár elvileg külön részekből áll, van mögötte egy nagy összefüggő szál. Mondjuk már az elő részben megkaja a néző a kérdést alapnak, hogy mi történt a fiúk anyjával, és miért kellett meghalnia.
2022. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
#7 Igen, de később még rengeteg visszatekintés van a múltjukba, úgy lesz kerek egész a sztori, nagyon jó.
2022. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem a te kedvenceid alapján biztosan nem tetszene, de írok párat, ami esélyesebb. Witcher, Fringe, talán Merlin és His Dark Materials, valamint a Mindhunter-t ajánlanám még, bár ez nem felel meg minden szempontodnak, de azért látok rá esélyt, hogy tetszen.
2022. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Én most a Csillagkaput nézem újra, vannak benne helykitöltő részek, de igazából az egész egy nagy, hosszú történet.
2022. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!