Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor mi nem fogjuk...

Most akkor mi nem fogjuk hivatalosan sose látni az Orphan: First kill (Az árva előzmény filmjét)?

Figyelt kérdés
Most láttam, hogy már égen bemutatták augusztusban a Paramounth+ szolgáltatásban és korlátozott számban a mozikban. Itthon viszont nincs ilyen hivatalosan akkor mi nem is fogjuk látni még mozikban sem?

2022. szept. 29. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Szia, nem tudom hogy moziban vetítik-e vagy fogják-e de youtube-on fent van magyar felirattal
2022. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hi

És tényleg fent van. Meg is néztem mielőtt letiltja a YouTube köszi szépen ezer hála érte.

Időközben sikerült hiteles forrásokat találnom mi is a helyzet ezzel a filmmel.


ez a film külföldön is csak korlátozott számban jelent meg a moziban és hivatalosan csak a Paramount+ on van fent (olyan streaming szolgáltató mint a Netflix meg stb.)

Viszont vannak olyan hírek miszerint 2023 első negyedévének végére itthon is elérhetővé válik a Paramount+ kínálata egy SkyShowtime nevű új streaming szolgáltató által, ezért van rá esély, hogy amikor ez megjelenik akkor hivatalosan is le lesz szinkronizálva de nem biztos lehet csak feliratot kap és esetleg később kap szinkront de az esélye megvan neki.

2022. okt. 1. 00:52
 3/7 anonim válasza:
örülök hogy sikerült megnézni remélem lesz hozzá magyar szinkron
2022. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már le is tiltotta a youtube? :(
2022. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem, még nem
2022. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:
De lehet.
2023. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thunderfairy ***** válasza:
Van szinkronosan is netről letőltőd.
2023. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!