Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még a szolgálólány meséje...

Van még a szolgálólány meséje című sorozatban ép elméjű karakter?

Figyelt kérdés

Nyilván: Serena nem nevezhető annak, már csak a kezdetek miatt is, de nagyon szép nő, ezt a sorozat történése nem hangsúlyozza ki…ahol tart a sorozat, stabilabb most mint June


June: az elején nyilván mindenki vele érez együtt, kicsit meg jelenleg is, de már az őrület határán van.


Emily: inkább visszament bosszút állni, mintsem örülne, hogy kijutott, és a fiával, feleségével lehet.


Számomra jelenleg az épp elméjű karakter a sorozatban az a férfi ( nem emlékszem a nevére ), aki át csábította Serenat Kanadába


Moira


Nick( valamennyire)


Janine már azóta picit fura lett, hogy kiszedték a szemét, onnantól úgy tűnt megőrült, de nem teljesen dilis látszik azóta.

Az egyik legőrültebb jelenleg June szerintem…



2022. okt. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé el van már túlozva szerintem, rengeteg irreális történés van benne, rég be kellett volna fejezni. Nekem már ott félresiklott a story, amikor June kiszabadított több tucat gyereket. Olyan nincs hogy azt ne vette volna észre senki. Mármint, senkinek nem tűnik fel hogy 60 akárhány gyerek hiányzik? Wtf? De egyébként June totál megzakkant, már inkább antihős, Serena/Lydia meg bárki pozitívabb nála. Olyan szinten megőrült, hogy az hihetetlen.
2022. okt. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ettől függetlenül szerintem még mindig nézhető, sok izgalmas szál van. De tényleg sok helyen sántít a story, és főleg az zavar hogy mindig Moss van a középpontban. Ha már 5 évadra (és még mindig nem lesz vége) elhúzták ezt az egészet, legalább hadd ne az agyalágyult June vergődéséről szóljon az 50 percből legalább 35... Sok érdekes szereplő van még, például Emily simán kaphatna több szerepet.
2022. okt. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!