Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan sorozat amit nagyon...

Van olyan sorozat amit nagyon szerettek de sosem értek a végére?😅

Figyelt kérdés
Nekem a Lucifer az a sorozat. Egy két éve kezdtem el először nézni és már az első epizodtol kezdve a kedvencem lett. Aztán néztem néztem (ugye 6 evados) és eljutottam az 5.évad első feléhez. De ugye akkor még nem forgattak több részt így várni kellett. Néha a tv-ben is ismeteltek az elejét, az 1.évadot, akkor azokat a részeket néztem de már megvan az utolsó évada is. És nagyon kíváncsi lennék mi lett a legvége. Hogy a jobb, ha nekiugrok megint az elején és most vegignezem az egészet hogy mindenre emlekezzek, vagy egyszerűen folytassam ott,az 5.évad környékén ahol abbahagytam?

2022. okt. 3. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy neked tetszik.

Én nem szeretek olyan sorozatot nézni, ami még épp megy.

Mert nem szeretek heteket, hónapokat várni rá.

Egyben szeretem bedarálni az egészet.

Napi több epizód, amennyi csak belefér.

Nekem az Odaát a kedvenc sorozatom, a maga 15 évadával és összesen 326 részével.

Egy hónap alatt néztem végig a 15 évnyi sztorit.

Évente újra nézem.

2022. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Family Guy. Annyi része van hogy sose lehet a végére érni.
2022. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pancsi22 ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én nagyon hangulatfüggő vagyok sorozatokban: ha egyszer kedvet kapok, képes vagyok egy évadot megnézni egy ültömben, utána elfelejteni a sorozatot hónapokra. Pillantnyilag a leghosszabb kihagyásom a Good Place, amit két éve halogatok. :D
2022. okt. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!