Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dahmerben mutatva van némi...

A Dahmerben mutatva van némi erőszak illetve csonkítás és emberhús éves?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 00:05
 1/8 A kérdező kommentje:
*nemi
2022. okt. 5. 00:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést.

De igen, van minden benne. Habár szerintem nem annyira grafikus.

2022. okt. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van benne mind, de nincs arcba tolva, csak egyértelműen bemutatja/elmeséli a helyzetet a sorozat.
2022. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, de ahogy az előttem válaszoló is írja, nem tolják az arcod a, csak elég egyértelmű utalásokat adnak arra, hogy igen, ez és ez történt, valamint néhány, mozzanatát megmutatják.
2022. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
74%
De ilyen beteg jeleneteket is mutatnak benne h dugja a halottat vagy hogy megeszi a testrészeit?
2022. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtuk egyértelműen. Nem úgy mutatja, mintha premier plánban végignéznél egy ilyet a valóságban, hanem tudod, hogy megtörtént. Illetve eszik és tudod, hogy az emberhús.
2022. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Jaa így már màs, de akkor is bizarr
2022. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest amiket megcsinált dahmer, hogy nekrofil volt, a darabolás közben szexelt meg maszturbalt a hullakkal, hullákra, ezekből semmit nem mutatnak, egy jelenetet kivéve, de akkor is csak meztelenül fekszik a hullán

Bár nyilván jobb is így

2022. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!