Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ismerős valakinek ez a mese?

Nem ismerős valakinek ez a mese?

Figyelt kérdés

Jóóóó régen, kb. 4 éves lehettem, amikor néztem ezt a mesét, tudom, hogy egyszerűen imádtam, és hát... gondoltam most megkeresem. Az a baj, hogy fogalmam sincs mi a címe, és ha esetleg valaki felismerné, az nagyon jó lenne.


Annyira emlékszem belőle, hogy volt piros lufi, kék lufi, és talán sárga...🤔🙄

Nem biztos, de ha jól emlékszem, valamilyen kukac is volt benne, de az nem biztos. Emlékszem valamilyen fatönk, meg valami "rejtvények", ilyen nagyon egyszerű kis feladatok, vagy valami ilyesmi...🙄🤔

Arra emlékszem, hogy jó a designja, tehát nem olyan a grafikája mint pl. a Bogyó és Babócáé, hanem mint mondjuk a Mancs őrjáratnak. Azt sem tudom, hogy beszéltek e benne egyáltalán.

Csak ennyire emlékszem. Valakinek beugrik valami esetleg?



2022. okt. 9. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy kicsit érdekesen fogalmaztam. 🙄
2022. okt. 9. 15:33
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Neeeeeem. Ismerem ezt a mesét, és 100% hogy nem az, de azért köszi. :)
2022. okt. 9. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

"kb. 4 éves lehettem"

És az mikor volt?

2022. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jól van ez így? ***** válasza:
56%

Ez csak tipp és csak a színek stimmelnek:

Mi micsoda (Was ist was TV) (2001)

[link]

[link]

2022. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nem, sajnos ez sem az, de ez már egy fokkal jobban hasonlít. :) Azt hiszem, a "történet" mindig ugyanott játszódik...🙄 És a lufik alatt konkrét lufikat értettem. 🎈Ez az, amire biztosan emlékszem. De azért köszi. :⁠-⁠)
2022. okt. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!