Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiúk a klubból, queer as...

Fiúk a klubból, queer as folk-al kapcsolatos kérdés! Úgy gondolom, hogy Brian és Michael között mindvégig több volt, mint barátság. Valyon Brian nem csak Justint, de Michaelt is szerette valamilyen szinten szerelemmel?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt, amikor végig néztem a sorozatot, akkor nem fejeztem be, mert meg tudtam, hogy Justin a végén elutazik küldöldre és nem maradnak együtt, még ha nem szakítanak. Most viszont, amikor másodjára végignéztem az az érzés volt bennem végig, hogy Brian és Michael összetartozik. Azok a csókok, amik kettejük közt történnek, az érintések, nézések mind erről árulkodnak.

2022. okt. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne igazság,de igazán szerelemmel csak Justint szerette Brian. Mindemelett Michael legalább annyira fontos volt neki. Viszont Michaelnek szerintem Brian volt az etalon,hiába ért révbe mással.

Imádtam a filmet, ha nem néztem meg 10x az 5 évadot... :)

2022. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy valaki más is hasonlóan gondolja rajtam kívül :)

Igen, az biztos. Sose felejtem el azt a vágyakozó tekintetet Michael-nek, amikor Justin után mentek és az országúton csókolóztak, amíg a többiek a kereket javították xd

2022. okt. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!