Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg vagytok elégedve a Harry...

Meg vagytok elégedve a Harry Potter sorozatban az Albus Dumbledore-t alakító színész, Micheal Gambon alakításával? A könyvbeli Dumbledore-hoz képest.

Figyelt kérdés

#Harry Potter #Dumbledore #Micheal Gambon
2022. márc. 4. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2022. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem, de szerintem az eddigi Dumbledore-ok közül ő volt a legszexibb.
2022. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a rendező és a forgatókönyvíró hibái voltak, nem Gabboné. Ő sztm jól játszott, csak azt, amit kértek tőle.
2022. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A könyvbelihez képest nem igazán. De Richard Harrisről sem gondolom, hogy sokkal jobb lett volna, ha végig ő marad Dumbledore. Szerintem ő túl beteges volt, mire megkapta a szerepet, egyszerűen nem tudtam volna elképzelni, ahogy Voldemorttal csatázik. Michael Gambon viszont ebben pont hiteles volt, sőt azt is el tudtam róla hinni, hogy vannak problémásabb dolgok a múltjában, és nem olyan tökéletes karakter, mint amennyire a könyvek többségében képzeltük. Igaz, ennyiben nagyjából ki is merülnek a pozitívumok, mert közben nem volt olyan bohókás, törődő, mint ahogy néha Dumbledore a könyvekben viselkedett, és akkor más problémákról még nem is beszéltünk... Harris viszont túl "bölcsnek" tűnt Dumbledore múltjához.

Szóval nem voltam megelégedve Gambonnal, de Harris sem lett volna sokkal jobb hosszútávon. Összességében szerintem viszonylag jól kezelték Harris halálát (bár a forgatókönyvírók és rendezők jobban odatehették volna magukat), de elméletileg a legjobb megoldás valahol a két színész alakítása között lett volna. Ennek ellenére én sem gondolom, hogy az alapvető probléma a színészekkel volt, mivel mindketten hosszú karrierű, elismert színészek.

2022. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Az egész HP univerzummal nem vagyok megelégedve.
2022. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore a könyvben egy korát meghazudtoló személynek van leírva. A film ennek az ellentétét adta át.
2022. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt tökéletest voltak hibái de összességében láttam benne azt az erőt ami miatt tőlé fél egyedül a sötét nagyúr.
2022. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!