Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Farkast-Rozsomákot (Marvel)...

Farkast-Rozsomákot (Marvel) jó lesz sorozatban viszontlátni?

Figyelt kérdés

"Rajongók figyelem! - Rozsomák is bekerült az MCU-ba a She-Hulkkal"


[link]



2022. okt. 20. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Remélem fog twerkelni.
2022. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

1


Bezzeg mikor Űrlord mentettem meg egy tánccal a galaxist, az tetszett?

2022. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

2. Nem tudom, hogy ki ő.

Nem nézem ezeket, csak a twerket láttam, mert a 9gagon volt gif meg meme róla.

2022. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ő egy olyan karakter, akit kár veszni hagyni. Az igaz hogy Hugh Jackman egy és ugyanaz mint Rozsomák, ám ha ő nem vállalná, én a magam szórakozása érdekében-tudom önző vagyok- megnéznék bármi folytatást akár Tom Hardy vagy a kingsmanes csávó szereplésével. És ha ez azt jelenti hogy egy sorozatbeugróval vezetik be a karaktert, részemről elfogadható.
2022. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a leet.hu-t egyáltalán nem ismerem, a cikk is réginek tűnik, de Ryan Reynolds csatornáján elég egyértelmű jelei vannak, hogy Wolverine a Deadpool3-ban fog visszatérni és az is valószínűnek tűnik, hogy Jackman fogja játszani.


A többi találgatásnak meg nem sok értelmét látom. Volt már rá példa, hogy egy színészt sikerült jó karakterrel pótolni és olyan is volt, hogy nem sikerült jól. Majd meglátjuk, hogy mit és hogyan csinálnak. Amíg nem készül el, addig elég tétnélküli bármilyen találgatás...

2022. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!