Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Erről a színésznőről miért...

Erről a színésznőről miért nem tud szinte semmit az internet, mikor a Star Wars-ban játszik?

Figyelt kérdés

A színésznő neve Elizabeth Dulau, ő az: [link]

Ez a Star Wars karakter cikke akit játszik, de itt legalább van róla normális fotó. IMDb-je van ugyan, de az mindenkinek van aki bármi filmben bármit csinált. Viszont nincs Wikipédia oldala, egy nyelven sem, miközben ma már minden noname embernek is van, nincs közösségi oldala (nekem legalábbis nem dob fel), még a születési dátumát se adja ki a gugli, azt se tudom hány éves lehet. Fura, mert a Star Wars-ban játszó emberek mindig híres színészek, akikkel tele a net, még ebben a sorozatban is minden más karakter színészéről millió infó van fenn, erről a csajról meg szinte semmi. Pedig egész jó színész, és egészen jól is néz ki (szerintem).

Még ebben a cikkben is "unidentified actress"-ként (kb. meghatározatlan/ismeretlen színésznő) hivatkoznak rá: [link]

Tud valaki bármit róla bővebben, vagy hogy miért nincs róla szinte semmi érdemleges adat a neten?



2022. okt. 27. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
2022. okt. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!