Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Midnight club: A csuklyás...

Midnight club: A csuklyás alak, az árny a Mester lehet?

Figyelt kérdés

Soha nem mutatják az arcát. És az, hogy a könyvben Ilonka nem ismeri fel Kevin rajzáról, szerintem arra enged következtetni, hogy Ilonka nem ismeri az arcát, nem emlékszik rá, habár mindig beszélget vele.

Csak nem értem akkor ezt az ijesztős vonalat vele. Ilonka a tanítványa és barátja volt Egyiptomban (Hermész Triszmegisztosz?), Indiában meg talán az édesanyja lesz a Mesternek.

Ez a görög kultusz egészen új, a könyvben nincs benne és ez alapján nem is tudom ki lehetne.

Ami még esetleg eszembe jutott, hogy Mike Flanagan megváltoztatta a Mester személyét, kivette a hermetizmust és a hinduizmust és helyette beillesztette ezt az ógörög dolgot és talán a kereszténységet?

Mert nekem az is eszembe jutott, hogy ha a sorozatban Ilonka nem Hermész tanítványa, akkor lehetett Jézus egyik apostola? Próbáltam számolni a csuklyás követőket az álmában és talán tizenketten voltak. Viszont az éjféli klub asztalánál nem jön össze a számuk.



2022. okt. 30. 15:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!