Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Streaming szolgáltatók nem...

Streaming szolgáltatók nem értik vagy csak le..ják hogy Magyarországon szinkron nélküli, feliratos tartalmak a nép 98%át nem érdeklik, így csak rétegigényt elégítenek ki?

Figyelt kérdés
Halmozottan igaz ez a Apple és Amazon streaming szolgáltatására, de a Disney és a Netflixen is van eg csomó szinkron nélküli tartalom
2022. okt. 30. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A befolyó pénzösszeg nem teszi indokoltá
2022. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Beszélek angolul, de nem vagyok hajlandó magyar szinkron nélkül filment nézni, az anyanyelv az anyanyelv...


Magyarország marginális piac számunkra, annyit jelentünk nekik mint légyszar a tavalyi naptáron. Mondjuk, ha lenne egy magyar vállalkozás aki szinkronos streaming szolgáltatást indítana, szerintem sikeres lenne. Én hajlandó lennék a Netflixes előfizetési díjnál többet is fizetni ezért.

2022. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nagyon apró piac vagyunk nekik másrészt még mindig szárnyal itthon a warez.

Tegyük fel, hogy van egy gumicsónakot gyártó céged amiből értelemszerűen nem igazán szállítasz Csádba, még akkor se, ha 1-2 csádinak szüksége lenne rá mert van a kért végében egy kacsaúsztató, de mellette Norvégia meg rendel évi 10 milliót belőle. Melyik lesz fókuszban? Na ugye.

2022. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ön matematikus, vagy hogy jött ki ez a 98%?
2022. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én pont, hogy azt vettem észre, hogy az új filmek és sorozatok rendszerint kapnak szinkront. Főleg azok amik körül nagy a várakozás.
2022. nov. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak az agyon hype-olt tömegsz@rok kapnak szinkront. A StarTrek pl. csak angolul nézhető.
2022. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bizonyos szempontból a star trek is az "agyon hype-olt tömegsz@rok" kategóriába tartozik de ebbe ne menjünk bele szerintem.

Én azt vettem észre, hogy az egyáltalán nem mainstream sorozatok is kapnak szinkront és a pár éves sorozatokat is van, hogy gondolnak egyet és leszinkronizáltatják.

az is lehet, hogy nem is a szolgáltató a hibás hanem a jogtulajdonos mert olyan kedve van, hogy nem hajlandó eladni a jogokat a szinkronhoz. Ezért volt is, hogy újraszinkronizáltak már szinkronos filmeket is. Olyan is előfordul, hogy 1-5 évadig van, gondolnak egyet a 6. hoz nem adják a jogokat utána meg igen, majd 2-3 hónap múlva mégis megadják a 6. hoz is.

2022. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Feliratról már hallottál?
2022. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!