Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az oka, hogy a Netflix a...

Mi az oka, hogy a Netflix a piacvezető streaming szolgáltató?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én sem értem, kb. a leggyérebb a felhozataluk, egy kezemen meg tudnám számolni mi az ami ott nézhető. A Disney+ toronymagasan a legjobb, ott a Star Wars, egy kazal akciófilm meg sok minden más...
2022. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ők voltak az elsők, de szerintem a Disney le fogja nyomni őket.
2022. nov. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanazt mondanám, mint a 2-es.

A disney+ sokkal újabb és óriásit ment, jó eséllyel le fogja hagyni.

A Netflix pedig az évek alatt sok olyan sorozatot dobott ki, amik nagy sikert arattak. De lehet róla már most is olvasni, hogy vannak területek, ahol folyamatosan csökken az előfizetőik száma, míg Ázsiában nő. Kérdés, hogy mennyire lesz felkapott a Netflix Ázsiában, mert az még megdobhatja elég rendesen.


De a Disney+ -on rengeteg klasszikus és jelenleg is felkapott cucc van, így az szélesebb rétegnek szól.


Talán én is azt mondanám, hogy a disney+ tetszik a legjobban, de az Hbo Max is nagyon bejön, jelenleg mindkettőt ugyanannyit használom kb.

2022. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Mert elsők között kezdték.

Hamarosan be fognak bukni, nézhetetlen.

2022. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!