Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

FemLol kérdése:

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Régebbről emlékszem egy filmnek az előzetesére a TV-ből, de sajnos nem tudom melyik és hiába próbálom keresni, nem találom.

Egy jelenet van meg belőle, ahol 2 fickó bemegy egy elzárt helyre és az egyik mondja a másiknak, hogy itt vannak Jézus saját kézzel írt jóslatai, amik nem kerültek be a bibliába, mert olyan dolgok vannak benne. A film kb a jelenben játszódik. Ennyire emlékszem.

Már rég láttam az előzetest, esetleg valaki ez alapján meg tudná mondani, hogy melyik film is ez?



2022. nov. 6. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán:

A Da Vinci-kód

2022. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Da Vinci-kódban nem volt olyan, hogy Jézus saját kézzel írt jóslatai. Itt valami félreértés lehet. Én sok mindenben vagyok ismert, de ilyenről még nem hallottam, hogy Jézus saját kézzel írt jóslatai. Szerintem ilyen nem is létezik!!!!
2022. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!