Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Manifest (Netflix) új részek?

Manifest (Netflix) új részek?

Figyelt kérdés
Megjelent a Netflix sorozatának, a Manifest-nek a 4. évadja, 10 epizóddal. Nagyon úgy néz ki, hogy még nincs vége, viszont úgy lett vége a 10. epizódnak, hogy kiírták a film címét a végén. És az általában azt jelzi, hogy vége az adott évadnak. Azt olvastam interneten, hogy elvileg az utolsó évadot úgy szerződtették le, hogy 20 epizódnak kell lennie, és méltó befejezést fognak adni a sorozatnak. Viszont csak 10 epizód jelent meg. Elképzelhető, hogy lesz még? Hátha ti többet tudtok, bővebb információtok van, azért kérdezem.

2022. nov. 9. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Netflix csak úgy vette meg a sorozatot a 3. évados kaszája után, hogy a készítők egy évadot kaptak, hogy lezárhassák a sztorit, mert eredetileg 6 évad alatt szerették volna elmesélni a történetet. Így kaptak egy hosszabb 4. évadot 20 epizóddal (1. évad 16, a 2.-3. évad 13 részes volt), amit 2 részletben 10-10 résszel fog kiadni a Netflix. Ennek az első fele került fel múlt héten, a maradék 10 rész meg majd valamikor jövőre jöhet.


Sokan április 7-ét tippelik, mert eddig a Netflix mindig a sorozathoz fűződő dátumokkal kötötte össze a bejelentéseket. A sorozat 4. évados megmentésének híre és 1 évre rá a 4. évad első előzetese is augusztus 28-án került ki (828, mint a gép száma). Illetve most a 4. évad első fele is november 4, a dátum, amikor a sorozatban a gép 5 és fél évvel később leszállt New Yorkban. Az április 7-ei dátum pedig az a nap, amikor felszállt eredetileg a gép Jamaicából. De persze ez csak találgatás, nem pontos dátum.

2022. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2023ban lesz
2022. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, de szuper vagy, tök igazad van 😊
2022. nov. 10. 07:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Több Netflix sorozat kapcsán is írtak róla mostanában, hogy a többi konkurens streaming szolgáltató (főleg a Disney és Paramount) miatt valószínű, hogy a Netflix is le fog szokni róla, hogy egyben kiteszik a sorozatokat, inkább áttérnek ők is a részletekben, vagy akár epizódonként hétről-hétre publikálás miatt. Így kevésbé lehet egy nap alatt ledarálni, inkább rá vannak az előfizetők szorítva, hogy hosszabb távon előfizessenek.
2022. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ez nem hülyeség. Én két nap alatt néztem végig a negyedik évadot, Akkor, amikor a kislányom aludt. amúgy szerintem egy nap alatt végeztem volna az összes résszel 😁
2022. nov. 11. 08:00
 6/8 anonim ***** válasza:
És van értelme megnézni, vagy olyan ritka nagy idétlenség, mint a 3. évad volt?
2022. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából nekem az összes évad tetszett. Nem tudom mi nem tetszett neked benne, így nem tudom elmondani hogy van-e olyan a negyedik évadban.
2022. nov. 12. 08:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából a Noé bárkája körül kezdett valami nagyon félremenni szerintem.

A 3. évadban végig azt vártam, mikor közlik, hogy igazából a dinoszauruszok is miattuk halltak ki, és/vagy a földönkívűliek is megszállnak minket a 828 miatt.

Nekem ez a nagyon globális irány nem tetszik, hogy már lassan a föld is csak miattuk létezik még.

Erre irányul a kérdésem, hogy ezt az idétlen irányt tartja és folytatja-e(?)

2022. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!