Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan 2000 után pár...

Vannak olyan 2000 után pár évvel születettek akik saját döntésből nézik az Így jártam anyátokkal sorozatot, vagy a Big Bang theoryt vagy hasonlókat?

Figyelt kérdés
Kivételt képeznek akiknek idősebb barátjuk, vagy testvére nézte és ezáltal megkedvelték.

2022. nov. 12. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Igen, mi a baj vele?
20 évesnél fiatalabb vagyok, nem is hallottam róla
BOOMER
Csak akkor volt menő, senki se nézi most
Még mindig jó, most is a helyén van
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet nem saját döntésből nézni?
2022. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy kiskorodban nem nézte nagytesód otthon, és megkedvelted és most nosztalgiából nézed, és most vagy 17-19.
2022. nov. 12. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár éve láttam az Agymenőket, de nem azért mert kissebb koromban nézte valaki itthon, hanem mert tetszett. Jelenleg a Szívek szállodáját darálom, ezt sem nézte anno senki, de egyszerűen imádom! Az Így jártam anyátokkal is a listán van a Grace Klinika mellett.
2022. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2000 után születettek néznek még tévét????
2022. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
4: ezer féle helyen meg tudják nézni, te hol élsz ember?
2022. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Láttam már a Jóbarátokat, az Agymenőket, az Ifju Seldont, és most darálom az Így jártam anyátokkalt.

És az összeset imádom. Nem értem mi ezzel a baj.

(2008-ban születtem, tehát bőven 2000 után születtem!)

2023. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nálunk elő van fizetve a Disney+ bár én nem nézem csak a lányaim és a férjem aki nagy Marvel rajongó.


Ott elég nagy a “2000 évek” választék, a nagy lányom (13) önszántából nézi ennek hatására.

A kisebb (8) pedig a Hanna Montanát és Varazslok a waverly helyről-t.


Én személy szerint nagyon örülök neki ugyanis és szeretem volna ha látnak párat viszont tudtam ha én ültettem le őket megmutatni akkor nem fogjak élvezni

2023. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Varázslok*
2023. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!