Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter gyerekei kaphatta...

Harry Potter gyerekei kaphattak volna szerintem más nevet. Miért lett az összes valaki után elnevezve?

Figyelt kérdés
James Sirius Potter Harry idősebb fia, az apja és a keresztapja után kapta a nevét ami szerintem "unalmas,, a második fiú Albus Perselus ami borzalmas Harry annyira nagyképű, hogy Roxforti igazgatók nevét adja a gyerekének. Ginnynek kB semmi bele szólása nem volt ezek szerint. Lily Luna az oké, hogy Harry anyja után Lily de ennyi erővel Molly is lehetett volna,egyik barátomrol sem nevezném el a gyerekemet:Luna. Akkor már miért nem Hermione? XD Ron és Hermione 2 gyereke legalább nem utánzat nevet kapott:Rose&Hugo, és csak egy nevük van. (lehettek volna:Arthur, Tom és Jane Molly) kicsit lehetett volna kreatívabb az írónő amikor Ginny&Harry gyerekei nevén gondolkozott?

2022. nov. 13. 09:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem eröltetett. Értem a gesztust, de tisztelet ide oda , nekem nem jön be. Főleg a Perselus, oke hogy kiderult hogy a jó oldalon állt, de attól még sosem kedvelte Harryt, és kb forogna a sírjában szerintem.
2022. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rajongók többsége nem szereti a névválasztást, teljesen jogosan. Rossz fanfiction szint.
2022. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 harebell ***** válasza:
100%
Erőltetett és hatásvadász névválasztás, én sem szeretem, tényleg fanfiction szint. A James Sirius még csak érzelgős, de az Albus Severus nevetségesen rossz (abból a szempontból is, hogy nem pont ezt a kettőt választottam volna, ha már Harry számára fontos emberekről nevezzük el a gyerekeket).
2022. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavart, de a legjobban az, hogy ezek mind Harry számára fontos emberek. Hol van itt Ginny beleszólása a nevekbe?
2022. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Severus kész arcul csapás, amikor Hagrid már tizenegy éves kora óta csak a legjobbat akarta neki.


A középső nevek tőlem lehetnek másoktól, de az elsődleges keresztnév hadd legyen már a szerencsétlen gyerekek sajátja!

2022. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Abszolút igazad van! Mintha csak Harry gyerekei lennének. Rowling szerint ki szült?
2022. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ös válaszomat folytatva szerintem Hagrid után tök okos lánynév lett volna a Ruby. Nem egy az egyben másolt, a lány sajátja lehetne, de mégis biccent egyet vele Rubeus Hagrid felé.
2022. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ron és Hermione lánya lehetett volna Minerva 😆 a fiuk pedig Percival (miután Harry lefoglalta az Albust)

Minden esetre én mind három gyereknek más nevet adtam volna.

2022. nov. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!