Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem látja a tévé (LG)...

Bbenjoe kérdése:

Miért nem látja a tévé (LG) az HBO Max-ot, de a többi streaming szolgáltatót (pl Netflix, Disney+) igen?

Figyelt kérdés
Erre az egyre szeretnék regisztrálni, mert érdekel a műsora. De pont azt nem tudom kiválasztani. Ez miért van?

2022. nov. 19. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyire régi az lg tv? A 2016- előtti, LG WebOS 4.0 rendszerénél régebbi készülékeken nem fog elindulni a Max
2022. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A HBO-nál időről időre kizárják a régebbi készülékeket. A legutolsó ilyen durva kizárás a HBO Go megszűnésekor volt, ami halálpontosan egybeesett a HBO Max elindulásával.

Gondolom a TV régebbi LG típus (nem írtál pontos típusszámot, ha megteszed,- vagyis ha kiírod ide a pontos típusszámát, vagy elküldöd nekem privát üzenetben - akkor ennek utána lehet (tudok) járni).

Megoldás: számítógépről kell nézni és a TV-t csak mint kivetítőt használni, vagy (nonszensz, de nincs jobb) új tévét venni.

2022. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Á tehát ez a magyarázat. Igen, ha belegondolok a tv 2016 előtti kell hogy legyen, és akkor a laptop viszont egy jó ötlet lehet kivetítéssel.


Választ és megoldási javaslatot is kaptam. Köszönöm szépen!

2022. nov. 19. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam pedig Disney+ nincsen. 🤷
2022. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Nálad is az a megoldás (ha nem akarsz X évente új tévét venni - ami valljuk be, a mai tv árak mellett meg amúgy is, mindenhogy nonszensz), hogy számítógépről nézed és HDMI kábellel vezetékesen vagy esetleg valami spéci kapcsolattal (bluetooth, stb., tehcnikailag nem tudom, milyen lehetőségek vannak) továbbviszed a jelet...
2022. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megírod a tv pontos típusszámát, annak alapján utána lehet járni, hogy kizárták-e már a tévét, (meg esetleg rá lehet kérdezni, hogy tervezik-e kizárni...)
2022. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van Chromecast.

Tudtommal azzal tudod nézni rajta.

2022. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem jók ezek az okoseszközök... Persze kényelmes, hogy megy rajta a streaming, de aztán 3 év múlva gondolnak egyet, kihúzzák alóla a dugót és cseszheted. Nekem egy ősi Samsungom van, még az Eurosport Player is ment rajta a maga idejében natívan, ami kb semmi más tévén nem ment, aztán egyszer csak levették. Még mindig működik és napi használatban van a készülék, de már csak hagyományos kábeltévé vagy PC-ről hálózaton át lejátszott videó megy rajta, online kontent nem. Bár a YouTube még működik, de vagy egy perc mire behozza a videót.
2022. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1,5 éves tv-ről van szó. Amikor vettem akkor még nem volt itthon disney+ ugye. Az hbo max meg netlfix, youtube, prime stb van.


Hdmi-vel szoktam összekötni igen, de egyszerűbb lenne egy gombnyomással laptop bekapcsolása nélkül. :)

2022. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ha nem megy natívan, akkor ez a megoldás.Az enyémen jelen pillanatban még menne (2021-es a TV-m), de már előre összekábeleztem számítógéppel (a 21.század 2. ötödébe belelépve lassan lehetne erre is valami wireless megoldás - egyelőre nem tudok ilyenről), hogyha bevág a krach, akkor csak szoftveresen a tévén és a számítógépen belül kelljen beállítanom, hardveresen ne akkor kelljen kábelekért rohangálnom.
2022. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!