Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daenerys Targaryen még élhet?

Daenerys Targaryen még élhet?

Figyelt kérdés

Elvitte a sárkánya az utolsó részben.

Nem lehet, hogy egy varázsló valahol feltámasztja a Keskeny tengeren túl?


Ő volt a kedvenc karakterem. (Ma néztem végig a sorozatot, én nem néztem anno)



2022. nov. 21. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy hogyan és miért működik a feltámasztás. Illetve hova vitte Drogon?

A vörös papoknak eddig egyszer sem sikerült, kivéve Thorosnak Westeroson.

Szerintem a feltámadás a varsafák miatt lehetséges, ezért csak akkor térhetne vissza, ha valahol Westeroson vannak még.

De lehet tévedek. Az idő viszont ketyeg. Catelyn három napig volt halott és visszatérve már eléggé durva állapotban volt.

Hacsak nem mentette meg valaki nagyon hamar, akkor valószínűleg halott.

2022. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Túl sok helyen bukhat meg a dolog ahhoz hogy reálisan feltámadhasson. Én is sajnálom, penge csaj volt, kár érte. :/
2022. nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, valószínűbb, hogy Drogon Valyria romjaihoz (vagyis kvázi haza) vitte gyászolni; bár a könyvekben és a sorozatban is elhangzik, hogy a sárkányok okosabbak, mint hinnénk, mégis csak sárkányok, nincsenek tisztában a különböző vallásokkal és mágiákkal, amik talán feltámaszhatnák Daenerys-t. Pláne egy olyan fiatal sárkány, mint Drogon, aki szinte végig Dany mellett volt, szóval nem igen volt lehetősége ilyesmikről értesülnie.
2022. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarnák, nyilván meg tudnák írni úgy a sztorit. De semmi nem utal rá, hogy terveznének ilyesmit.
2022. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, lehet. Nemcsak mert odavagyok a karakterért, hanem mert a sorozatban láttunk ilyet, pl Havas Jon esetében is.
2022. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem rossz teória vagy gondolat egy esetleges folytatáshoz.

Számomra az is furcsa volt, hogy Drogon felmérgelte csak magát, gyújtogatott egy kicsit, de Targaryan vér ide vagy oda nem ölte meg Jont, elolvasztotta a trónt, fogta Danyt és sietve távozott. Én látok benne rációt.

2022. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A trónt minek olvasztotta meg egyébként?
2022. nov. 21. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg dühében és bánatában, de az is elképzelhető, hogy felismerte, hogy tulajdonképpen Daenerys-szel részben a trón utáni vágya végzett.
2022. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a sárkány gyakorlatilag annyit hallgatta, hogy akarja a vastrónt, hogy magának a vastrón birtoklásának lehetőségét megszüntette mindenkitől. Ha Danyé nem lehet akkor másé sem.
2022. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!