Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcában Tyrion...

A Trónok harcában Tyrion mivel érdemelte ki, hogy Daenerys segítője lett?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kisebbségi kvóta.
2022. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég egyértel, ha láttad tudod.
2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2


Láttam, és nem tudom.


Tyrion jól játszotta a hatalmasok játékát Királyvárban, de Daenerys erről mit sem tudhat, számára csak egy menekülő gyilkos egy ellenséges házból. Ráadásul amikor visszatér, akkor az fogadja, hogy a mesterek együttes erővel támadják Meerent hála Tyrionnak.

2022. febr. 6. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme nincs annak, hogy Tyrion a segítője lesz (és marad), mert hibát hibára halmoz. Miatta támadják meg a várost és később is borzalmas tanácsokat ad Danynek (pl. ne támadja meg Királyvárt). Egyébként a könyvekben Barristan Dany segítője.


(Szerintem amúgy a könyvekben Tyrion tudása a sárkányokról emeli majd tanácsadói pozícióba. Ugye a sárkányok lovasok nélkül kezelhetetlenek és mivel Essoson a valyriai vér erős, szerintem Tyrion tanácsára majd Barristan vagy/és Dany sárkánylovasokat kezd el toborozni, akik megülhetik Viseriont és Rhaegalt. Szerintem ez lesz a szerepe Tyrionnak, vagyis a sárkányokkal kapcsolatban ad majd jó tanácsokat.)


De ahm...a sorozatban csak leveszi a láncaikat és semmi agressziót nem mutatnak.

2022. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy oké, hogy lepontoztok, értem ény hogy az emberek nem szeretik elfogadni más véleményét, hogyha az nem megegyező azzal, amit ő gondol, de az, hogy "miért lett Daenerys segítője" illetve az, hogy "hibát kibára halmoz" az két külön dolog.
2022. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Nem is írtál véleményt.

2022. febr. 7. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam konkrét véleményt, mert a nyilvánvalót felesleges leírni szerintem. Az, hogy valakinek nem tetszett az, hogy a segítője lett megértem, de azt, hogy miért lett a segítője, az szerintem egyértelműen kiderül a sorozatból.
2022. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


De olyan nehezedre esik leírni? Ahelyett, hogy 3 válaszban körmölsz a semmiről, leírhattad volna az "egyértelműt", és ment volna a zöld pipa.

2022. febr. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!