Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szinkronszínészetek?

Ki a kedvenc szinkronszínészetek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 17:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hevér Gábor:D imáádom:D
2010. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Markovics Tamás, Dózsa Zoltán, Mezei Kitti
2010. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Markovics Tamás, Grósz András
2010. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mikó István, Fekete Zoltán, Vágó Bernadett

De legnagyobb kedvencem örökre Selmeczi Roland és Végvári Tamás marad, nyugodjanak békében...

2010. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

De jó kérdés!


Nekem nagyon sok van, pl: Zsurzs Kati (csak miatta fogom magyarul nézni a Született feleségek 7. évadát, feltéve, hogy újra ő kölcsönözi majd Felicia Tillman magyarhangját.)

Aztán ott van Menszátor Magdolna, őt adta a Szökésben Caroline elnökasszony hangját. Valami frenetikus.

Kökényessy Ágit is szeretjük, mint Rachel, de nekem ő inkább Nancy Botwin.

Hámori Esztert azért csodálom, mert olyan különböző karakterekhez is tökéletesen illő hangja van, mint Meredith Gray meg Gretchen Morgan (szintén a Szökésből), egyedül a Nancyben nem tetszett Brooke Smith-ként.

Ki ne hagyjam Pálos Zsuzsát sem, Róza a Rabszolgasorsból, Marge Simpson, Dzsong udvarhölgy a Palota ékkövéből.

Meg még aki a toppok közt van, az Nárai Erika, Miranda Baleyként a legtutibb, de Scally ügynöknek sem kutya.

Ennek a listának tényleg nincs vége, majdnem kifelejtettem Szirtes Ágit (pl a Csengetett Milordban ő volt Cissy (Szisszi)).

Ja, és ott van még Básti Juli, mint Edie Britt.


A férfihangok közül Hollósi Frigyes (Stokes a Csengetett Milordból), Rékasi Karcsi (leginkább, mint Mulder ügynök) vagy a szegény néhai Selmeczi Roland nagy kedvenc.


Akitől viszont falra mászom az Kerekes József.

Józsa Imre hangja szerintem nem illik Nicolas Cage-hez. Olyan tenyérbemászó lesz tőle, viszont Mr/Mrs Garrisonként imádom.

Valamiért Hirtling Istvánt sem szeretem.

2010. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja, és akiket kihagytam még, de bármikor jöhet, az Pikali Gerda, Mezei Kitti és Vadász Bea.
2010. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Pálmai Szabolcs
2010. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Solecki Janka, Hujber Ferenc, Szabó Máté, Baráth István, Seder Gábor, Csőre Gábor. :D
2013. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!