Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » BLOOMINGTON, miért ilyen...

BLOOMINGTON, miért ilyen túlértékelt ez a film?

Figyelt kérdés

SPOILER!


- Mind a 2 szereplő legális korú. A szerep szerint is.

- A tanárnő túl jó nő.

- A vége egy vicc. Ott lenne a lehetőség a közös életre, erre szakítanak?


A múlt héten egy anime, most meg ez. Miért nem tudnak jó véget írni? Akkor legalább halt volna meg az egyik szereplő.



2022. dec. 12. 00:52
 1/4 StevenUp ***** válasza:
0%
Kutyát nem érdekli
2022. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

SPOILER!

Talán azért, mert a tanár-diák viszony általában izgalmas és tiltott dolog vagy legalábbis etikátlan, még akkor is, ha felnőtt diákról van szó.


Valóban jó nő Allison McAtee, de én találkoztam ilyen jókkal gimnáziumban és egyetemen is, szóval nekem úgymond fel sem tűnt, hogy túl jó és ezért a valóságban esélytelen lenne egy ilyen. Nem az.


A kiscsaj attól függetlenül, hogy színész és ismert a szerepe szerint, eléggé zárkózott, szürke kisegérnek tűnik. A tanárnő nyilván bárkit megkaphatna, de neki az ártatlan új kell. Szépen "kibontja" őt, még nevettek is azon, hogy az elején attól félt, hogy rosszul lesz ott neki a lány, annyira meg volt ijedve. Kevés időt szántak arra, hogy ezt a hódítási folyamatot izgalmassá tegyék, túl hamar sikerült.


A diákokat faló tanárnő úgy tűnik, hogy beleszeret a leányzóba, de ezt sosem mondta ki (csak mikor aludt a kis "sünikéje"). Amikor egy összejövetelre elviszi őt a lány, nem tetszik neki, hogy csak ismerősként van bemutatva, össze is vesztek utána, ennek ellenére mégis ő vágta oda, hogy nem biztos, hogy neki megér annyit ez az egész, hogy felvállalja.


Mindketten ágyba bújnak egy pasival, valószínűleg haragból, bosszúból.


Már nem tudom, mikor buknak le és függesztik fel a tanárnőt, aki ennek következményeként elveszíti a tekintélyét és összetör. Emlékezz az elejére; féltek tőle. Egy büszke, határozott, erős nő látszatát keltette, a végén egy törékeny nő lett belőle, aki remegő kézzel, halk szavakkal ír a táblára és a végén kivonul a teremből.


A lánynak kb ő az egyetlen támasza, hozzá rohan minden miatt, a szülőkre egyáltalán nem számíthat. Az a baj, hogy nem lett megfelelően kibontva a történet.


A vége viszont... ha belegondolsz, csak a fantáziádon múlik. Összefutnak, mikor leadja a könyveit a csaj és a bonyodalmak ellenére is visszatalálnak egymáshoz. Nem lett kimondva, hogy vége és soha többet, de az sem, hogy legyőzték az akadályokat.

2022. dec. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.


SPOILER!


- Igazából nem buknak le. Csak az derül ki, hogy az ajtóban állnak a nő házánál, nincs fotó intim dologról, kézfogásról sem.

- A vége...olvastam a rendező riportját, azt nyilatkozta, hogy lezárta azzal, hogy végleg elváltak. Ezért is nincs folytatás, pedig mai napig kérik rajongók, meg LMBTQI csoportok.


ÉN véleményem: Ha ez a film most lenne forgatva, a lány fekete lenne, és felvállalnák a kapcsolatot, hisz manapság "menő".

2022. dec. 12. 09:23
 4/4 A kérdező kommentje:
1. Akkor minek kommentelsz? Ennyire ne legyél egyszerű!
2022. dec. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!