Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc élőszereplős...

Emily kérdése:

Melyik a kedvenc élőszereplős Star Wars sorozatotok?

Figyelt kérdés
Válasszátok ki a kedvenceteket és az Erő legyen veletek!

2022. dec. 13. 22:09
A kérdező szavazást indított:
The Mandalorian (A Mandalóri)
Book of Boba Fett (Boba Fett könyve)
Obi-Wan Kenobi
Andor
17 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
az utolsó 2-t miért nem fordítottad le? így honnan tudjuk hogy melyik sorozatról van szó?
2022. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Nehéz kérdés, nem tudok dönteni a Mando és az Andor között. Az utóbbi volt a legnagyobb kellemes csalódás eddig SW fronton, az első viszont (ha a filler részeket kivesszük) talán az eddigi legjobb Star Wars.

Az Obi-Want szintén imádtam vizuálisan, de túl rövid volt és rengeteg volt a kihagyott ziccer, a Boba Fett nekem csalódás lett.

2022. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

The Mandalorian/A Mandalóri-számomra ez nem lehet kérdés. Óriási meglepetés volt nekem maga a történet, nem gondoltam volna arra, hogy lehetséges ennyire erős karaktert/ sorozatot építeni, látva néhány nagyfilm gyenge teljesítményét. Obi-Van Kenobi c. sorozat is tetszett, de abból valamit hiányoltam, az nem adta meg azt a plusz érzést, amit a Mandónál éreztem.

Boba Fett elment, akárcsak az Andor. Utóbbi számomra annyira lassú volt, hogy a 3. epizód után feladtam a nézését.

2022. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
#3 azért a manadlóriban voltak bőven olcsó megoldások, amik a 90-es évek sorozatainak futószalagon gyártott epizódjait idézték.
2022. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Mire gondolsz #4? Amiről én beszélek, az az élményfaktor, a hatás amit képes okozni egy film vagy sorozat, amitől azt mondod-hűha, ez nem semmi- nekem ez ennél a Mandalórinál megvolt, másnál ezt nem éreztem.

Ami az olcsó megoldásokat illeti, a Mandalóri nem kis sikere tette lehetővé pl egy Obi-Van Kenobi vagy Andor látványvilágának, vagy a technikai megoldásainak a felturbózását, tekintve arra, hogy eleve sikerre van ítélve. Ha jól emlékszem az Obi-Van-t mint legsikeresebb sorozatot említik ezek közül, bár szerintem ehhez a karakter és a színész népszerűsége is benne van. Ha elolvasod az Andor kritikáit, kiemelik a lassú és vontatott történetszálat, és ezt sok nézői kritika alátámasztja.

Na nem ezek miatt hagytam abba, hanem mert "átfolyt" rajtam az egész történet, egyszerűen nem vett meg, ha fogalmazhatok így.

Persze ez egy szubjektív vélemény, ízlésről nem is kell vitatkozni. Nálam a Mandó és Grogu története áááá, alig várom az új évadot. Az megvan, amikor Luke feltűnt? Imádtam :D

2022. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem a látványra célzok, hanem a történetbeli megoldásokra. Pl. mikor ki kellett nyírni azt a nagy férget. Na hát nehezen tudok elképzelni olyan embert aki nem azzal próbálkozott volna először hogy lenyelesse vele a bombát. A másik kézenfekvő példa az mikor az első évad végén bennragadtak az egyik házban, hogy majd jól mindmeghalnak. Cliffhanger. Következő rész eleje: hoppá, van hatsó kijárat, megmenekültünk.
2022. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy szubjektív kérdésre adott szubjektív választ, miért kell lepontozni? Mi hajt ilyenkor egyes válaszolókat? Mert hogy nem a józan ész, az biztos. De mit is mondhatnék... This is the way!
2022. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

#7 a gyakorikérdések szabályzata szerint ha egy válasszal nem értesz eggyet, akkor használd a fel és lemutató hüvelykujjakat. ;)


Egyébként mégis mit számít a pontozás? Kevesebb lesz tőle a fizu?

2022. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Az rendben is volna, hogy nem értünk egyet, de ez szubjektív kérdés-válasz téma, nem kell hogy neked tetsszen. Ennélfogva lepontozni...Érted? Hagyjuk, inkább lepontozlak
2022. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
#9 pontozzál, de ezzel csak magadat minősíted, mivel nem én pontoztam le azt a választ
2022. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!