Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc élőszereplős...

Emily kérdése:

Melyik a kedvenc élőszereplős Star Wars sorozatotok?

Figyelt kérdés
Válasszátok ki a kedvenceteket és az Erő legyen veletek!

2022. dec. 13. 22:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Andor.

Mandalorian szódával elmegy.

2022. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
8: De az egyet nem ertést úgy kell érteni: Ha úgy gondolod, hogy az adott komment nem válaszolja meg (jól) a kérdést. Nem pedig úgy, hogy ha neked nem tetszik, amit ír. Ennél a kérdésnél mégis mi a nem hasznos egy olyan válaszban, ahol valaki leírja valamelyik sorozat címét?
2022. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

#12


"mi a nem hasznos egy olyan válaszban, ahol valaki leírja valamelyik sorozat címét?"


Tekintve hogy csak szavazni kellett, semmi hasznos nincs benne. ;) de nem is ez a lényeg, hanem hogy a lepontozóknál a pontozas miatt hisztizők lényegesen bosszantóbbak. Annyit sem számít az egész mint egy pár dingókutyavese. A pontozás max ott lehet érdekes ahol a válasz számít is valamit. Pl. természettudományok, programozás, jog, könyvelés, meg hasonlók.

2022. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

13: Hol van olyan írva, hogy csak szavazni kell?

És számít a pontozás, mert ha nagyon lemegy valakinek az átlaga (a zöld pipák), akkor nem fogják komolyan venni a kommentjeit. Láttam már olyat, hogy vakahol ebből robbant ki vita, hogy egy (amúgy igazat író) kommentre a kérdező ketekperec azt reagálta, hogy bocs, de nem veszi figyelembe, mert nagyon alacsony az illető hasznos válaszadási aránya.

A "Nem hasznos." értékelés például jogos olyankor, ha valaki megkérdezi, hogy "Hogy tüntethetném el a kanapéról a kajafoltot?", és mondjuk valaki azt írja hogy "Le kell önteni benzinnel, és meggyújtani."

2022. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
#14 igazad van, szavazni sem kellett. :)
2022. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
#14 szóval annak az egyébkent is igazat adó válaszolónak 40%-ra pontozták le a szubjektív kategóriakban de egyébként 70-80%-os lennne? Ja nem, általaban teleparasztkodja az oldalt. Szerencsére vannak más válaszolók is akik amellett hogy szinten igazat írnak, nimcsenek xarrá pontozva a phaszsaguk miatt. Én pl azért elég sokat trollkodok, mégis 70% felett vagyok. Akkor mit művelhet egy 40%-os?
2022. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
16: Valaki mesélte, hogy egyszer összeszólalkozott egy agresszív trollal, aki egy ejszaka alatt vadul lepontozta. Akkor még a régi fazonja volt az oldalnak, a hasznos válaszadási arány is százalékban volt megadva. Valahogy úgy mesélte, hogy este még 70%-on volt, másnap reggel pedig már csak 10-en. (Ez a mostani felületen úgy nézne ki, hogy mondjuk este még van 4 zöld pipád, másnap reggel pedig már csak egy fél.) A troll értelemszerűen többszörös reg és IP-hamisítás segítségével vitte ezt véghez. A lepontozott illetőnek pedig balszerencséjére több kommentje is beazonosítható volt.
2022. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 NTBS ***** válasza:
Egyik sem.
2022. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló, azért nem írtam oda az Obi-Wan Kenobi és az Andor magyar címét, mert megegyezik az angollal.
2022. dec. 14. 16:53
 20/21 A kérdező kommentje:

Nekem ez a sorrendem:

1.Obi-Wan Kenobi

2.Mandalóri

3. Boba Fett könyve

4. Andor

Az első helyért egyébként nagyon szoros a verseny, az Obi-Want csak egy hajszállal választottam győztesnek.

2022. dec. 14. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!