Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sikoly VI. jobb lesz, mint...

A Sikoly VI. jobb lesz, mint a Sikoly V.?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 17:23
A kérdező szavazást indított:
jobb lesz
nem lesz jobb
pont ugyanolyan jó lesz
pont ugyanolyan rossz lesz
legjobb Sikoly lesz
nézhetetlen lesz
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Eggyel biztos.
2022. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az V. egész jó lett, csak az a baj, hogy ennek a műfajnak már nincs helye a horrorban, főleg úgy, hogy az utóbbi időben nem mernek bevállalni a libsik miatt negyedannyit sem, mint egy régi slasher-ben.
2023. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy le leszek pontozva:D


A Slasher-nek benne is van a nevében, hogy szeletelős = véres, és gyomorforgató. Ehhez képest ma olyan ocsmányul kivitelezett filmek kapnak 2500 Ft értékű mozijegyet, mint a ,, Vérapó". Amiben ha vannak is véres jelenetek, a nagy része ki van vágva belőle, hogy aki véletlenül vakon vesz rá jegyet, nehogy megbántsa a pici kis lelkét.


Mindjárt indítok egy petíciót, hogy az autóversenyzős filmekben legyenek kicsit lassabbak az autók, vagy hogy a zenefilmekben ne legyen annyi zene..

2023. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem pont a Sikolyból nincsenek kivágva véres jelenetek, legalábbis nem jobban, mint az eddigi filmekben.

Általában mindegyik támadás vagy halál eléggé brutális és kaszabolós.


Persze nem azt mondom tetszik, mert nekem az 5. rész az eddig legrosszabb.

2023. jan. 27. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!