Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaátból melyik gonoszt...

Odaátból melyik gonoszt utáljátok legjobban/melyiket tartjátok a legértelmetlenebbnek?

Figyelt kérdés

Én személy szerint Metatront (van egyáltalán bárki is, aki nem utálja?) és a briteket (nem lenne rossz, ha csak lennének a háttérben, de sikeresen elhozták a legrosszabb évadot szerintem)


Azt meg annyira bírom, ilyenekben Lucifert nem is említik, merthogy ő "nem gonosz, csak félreértett"XD



2022. dec. 15. 06:47
 1/3 harebell ***** válasza:

Metatron, karakterként sem szeretem és a hozzá kapcsolódó évad se tetszett.


Az egész Amara-dolog se jött be, erőltetett volt.

2022. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén, én az 5. évad utáni történéseket már nem nagyon tudtam hova tenni, szóval, ott már sok mindennel nem tudtam egyetérteni.

Akit gonoszok közül bírtam, az Crowley. És Megnek is voltak jó pillanatai, amennyire egy picsa volt az első évbadban, később egész normális lett démon létére.

Akit utáltam, az Ruby. A köpönyegforgatása miatt. Plusz ott a színészcsere se jött be nekem legalábbis. A szőke Rubyt még bírtam, a barnát már nem, mivel a testcserével valahogy a személyisége is megváltozott.

2022. dec. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A British Men of Letters nyanyát, Dr. Hesst, Metatront, ÉS én - ha meg nem értett is - Lucifert nem szeretettem sosem.

Voltak olyan karakterek, akiket eleinte nem bírtam, - pl. Rowena, Amara, vagy Arthur Ketch, vagy éppen eleinte Crowley -, aztán mégis meg változott róluk a véleményem / hozzáállásom.

Rubyt sem bírtam, bár én se az 1.0, se a 2.0-át. Ellentétben Meggel. Nála 1.0 nem kedveltem, de 2.0 sokkal szimpatikusabbá vált. És ha már démonok, Lilith sem tartozott a kedvenceim közé.

2022. dec. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!