Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézted tegnap a Jóban Rosszban...

Nézted tegnap a Jóban Rosszban-t? Ugye milyen jó volt? És vkiesetleg nem tudná belinkelni a reklámját? :D

Figyelt kérdés
Ibolyán röhögtem a legtöbbet. :D "-A betörés csak bemelegítés volt, de most véged!" xD Az a hang ahogy kiadta... egyébként eléggé megváltozott. Nem is a régi színésznő alakítja. Szilva meg egy idegbeteg állat, Gergő viszont aranyos. *-* Beszélgessünk a sorozatról.
2010. okt. 1. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Néztem... hát, az új Ibolya, az valami katasztrófa. Szerintem nem jól játszotta, olyan furcsának tűnt, amikor ismételgette magát, és fenyegette Margitot, meg az az elfulladt röhögése a végén...:D Inkább vicces volt, ahogy írtad.


Szilva... hm. Hát a legtöbbször idegbeteg volt ezelőtt is, nekem nem szimpatikus. Gergő tényleg aranyos.:D

2010. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ibolya?

az nem meghalt?

2010. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj hát nagyon elszúrták a sorozat készítői ezt a részt főleg azal, hogy nem Fejes Timi jött vissza pár perc erejáig a sorozatba. Elég béna lette azzal, hogy más színésznő alakította, a hangja is totál eltért az eredeti Ibolyétól. A másik dlog, meg az, hogy Margit túl egyszerűen megúszta azt, amikor Iboly a Macsekban fogju ejtette. És az egyszerűen már röhej volt, hogy ha már Margitnak sikerült Dórát felhívnia, akkor miért nem mondta a Macsek nevét...na igen, meg a szerszámosládából, hogy kerül ki kés...

Ahhoz képest,hogy milyen jól indult az egész nagyon sz*r lett, elég gagyi, legszivesebben megmondanám a stábnak,...Nem ártana nyitni egy honlapot, ahol leírhatnák a nézők a véleményüket, hiszen sokat segytene és pl a nézők "alakítanák" a sorozatot, úgy ahogyan Mexicóban. Még anno a Feri Dossziéban, Frei Tamás forgatott kint a téma a telenovellák voltak és ott mondták, hogy mindig érkeznek a néző közönségtől a visszajelzés.Ami vagy aki nem tetszik a nézőnek, azon váloztatnak vagy kiírják a szereplőt, vagyis gyakorlatilag a nézőnek iy nagy szerepe van a sorozat alakulásában. Ez még akkor volt...

De azért jó lenne, ha nem írnának ki újabb színászekete vagyis legalább a kulcsfigurákat,mert ha eltűnek a régi színészek, akkor a sorozat teljesen elveszti a varászát és már nem lesz olyan mint régen...

2010. okt. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!