Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 8-9 éves gyerekeknek ajánlanát...

8-9 éves gyerekeknek ajánlanátok az Avatar első részét? Esetleg a másodikat?

Figyelt kérdés
Őszintén nem emlékszem a filmre, az előzetest láttuk és érdekli a gyerekeket, nem tudom, hogy mennyire agresszív?

2022. dec. 27. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A 2. részben a végső csatában van egy solid acélsodrony okozta karletépés, de nagyon rövid a jelenet, meg vér is kevés van. (meg az egyik főgonosszal is történik)


Az első részből nem emlékszek ilyesmire, s kb én is annyi idősen láthattam.


Bővebben:

[link]

[link]


Szerintem megnézheti mindkettőt. Max ne egyedül. Inkább az okozhat problémát, hogy sok szereplő meghal, jók is.

2022. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

A sztori kb a Pocahontas csak felnőtteknek, kék macskákkal.


A igen, kicsit láthatóbb az erőszak, de szerintem a film egyetlen értékelhetőbb része a látvány

2022. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugysem erti a mondanivalojat. Semmi olyan filmnek amit lathat ebben is csak a kek emberkeket ertekeli de a cselekmenyek miertjet nem.
2022. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Az erőszak nem vészes.. mármint lövöldöznek benne meg nyilznak meg ilyesmi, de úgysem fűzi össze a gyerek fejben hogy ezmost mennyire problémás egy faj kiírtása..:D

A film hossza viszont nem biztos, hogy megfelel. Vagy iktassatok be szüntet.


Viiiiszont ha érdekli az Avatar világa, nem muszáj a filmet nézni. Van ugyanis sorozat is belőle, és azthiszem az direkt gyerekeknek szánt cucc. Bár ez nem tuti, de azért nézz utána, lehet nekik illőbb.

2022. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4


A kék földönkívülis Avatarból nincs sorozat. Videójátékok és képregények vannak még a filmeken kívül.

2022. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jahüm, most utánakerestem, az Aang legendájára gondoltam, de ez valóban nem kék ufókos:S kár érte, mert amúgy engem is érdekelt volna még több tartalom Pandora világában:S
2022. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ami azt illeti pont van még tartalom Pandora világábaól: a videojátékok.



Van egy Avatar: The Mobile Game, ami androidos, és jóformán az első film sztorija, csak a bolygó más részén, més törzsel, más főszereplővel, kicsit más sztorival.

Van egy bizonyos Avatar: The Game nevű játék, ami sok platformra kijött, de platformonként nagyon eltér.

A Windows-ost jelenleg is játszom. Abban te választod a karaktered kinézetét, s egy ponton kell dönts, hogy a na'vikkal, vagy az emberekkel leszel. Ami viszont jó benne, hogy van egy "Pandorapedia", amiben le vannak írva dolgok a bolygóról, a növényzetről az állatokról, stb. Azt pl tudtad, hogy a gyenge gravitáció s a sűrű légkör miatt, ha egy na'vi csak úgy leeseik az ikranról egy erdő felett, nem tud annyira felgyorsulni, hogy meghaljon? Vagy hogy a na'vik a többitől távol álló nagylábujjukat belenyomják a talajba futáskor, mert szintén az alacsony gravitáció s sűrű légkör miatt gyenge a súrlódás? Amúgy még magyarítás is van hozzá, szóval az ilyen infókat magyarul is olvashatod, ha eljutottál odáig a sztoriban.

2022. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nice

Köszi az infót 7es, sajnos a videójátékok nekem nem opciók, de majd youtubeon ránézek:)

2022. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A videojatekban leirtak NEM a filmhez es se nem a film tervezojehez tartozo gondolatok. Egyszeru offos hulyesegek, amik a film keszitesekor senki fejeben meg nem fordultak, valamint James Cameron sem gondolt soha olyan baromsagokra, mint amik ebben a jatekban vannak befoglalva. Az idiota programouok kitalacioi. 3. Voltam..
2022. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9


Nem baromságok, hanem világépítés, mint ahogy a 7-es válaszomban levő példák.


Másrészt meg az Ubisoft az Avatar: The Game-t James Cameron-al közösen fejlesztette, míg ő az Avatart forgatta. Ráadásul vannak már ismert karakterek, akiknek a hangját a filmes színész adja (Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Stephen Lang)



A programozók meg sose találnak ki semmit maguktól. Ők csak megvalósítják a kliens elképzeléseit. Ebből is látszik, hogy mennyire képben van a témában....

2022. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!