Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 8-9 éves gyerekeknek ajánlanát...

8-9 éves gyerekeknek ajánlanátok az Avatar első részét? Esetleg a másodikat?

Figyelt kérdés
Őszintén nem emlékszem a filmre, az előzetest láttuk és érdekli a gyerekeket, nem tudom, hogy mennyire agresszív?

2022. dec. 27. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A moziban 16 karikás film. Nem fogják beengedni.
2022. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11


Az a karika csak AJÁNLÁS.


Tudod... "Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy a most következő műsorszám megtekintése 16 éven aluliaknak szigorúan csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott!"


Filmet nézni nem is csak moziban lehet.


Meg különben se minden gyerek ingerküszöbe egyforma, s nem is ugyanarra figyelnek. Én az első részt pl gyerekként láttam, s szentül meg voltam róla győződve, hogy a na'vik kis semmi ruhája pont takar mindent, mintha oda lenne ragasztva. A francot, Neytiri minimum 15-ször bimbót villant a filmben, valaki Reddit-en össze is szedte azokat a pillanatképeket...

2022. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első részt én is gyerekként hasonló korban láttam, én utólag visszanézve úgy emlékeztem, hogy van rajtuk ruha. :D Azt is hittem, hogy az összes kék lényt avatárnak hívják, és az idegenek még nem ismerik az embereket. Az idegek/érzelmek összecsatlakoztatását már akkor is gyönyörű gondolatnak tartottam, de sajnos kivágták a filmből.

Viszont a harcokat a végén nem szerettem akkor sem, talán az kicsit túlságosan nyomasztott, és a mostani filmben is volt egy túl hosszú nyomasztó rész.


Szóval szerintem nem kifejezetten ilyen korosztálynak szól, de nem lesz nagy baja tőle.

2023. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13


Fel is vannak öltözve, de a tollaknak a mellbimbók felett nincs végtelen hatalmuk, s néha kivillannak. :D


[link]

2023. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!