Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahsoka könyv elolvasásához...

Ahsoka könyv elolvasásához szükséges a Clone Wars vagy esetleg a Rebels megnézése?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 00:07
 1/5 Emily ***** válasza:
100%
Szia! A regény jóval a Rebels előtt játszódik, így az nem szükséges hozzá annyira, bár akad egy-két kisebb előre utalás, de az nem jelenthet gondot. A Clone Warst viszont mindenképpen ajánlanám, hiszen a karakter ott mutatkozott be, sok utalás, visszaemlékezés van rá, hiszen a regény lényegében a Clone Wars sikerességét és az abban bemutatkozott Ahsoka népszerűségét aknázza ki. Persze anélkül is megpróbálkozhatsz vele, de én mindenképpen ajánlanám neked a Clone Warst! Nagyon jó sorozat, az elején még kicsit könnyedebb hangulatú, de aztán évadról évadra komolyabb, izgalmasabb, monumentálisabb lesz. Én is nemrég néztem végig életemben először és nagyon jó élmény volt.:)
2022. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképpen megnézem ebben az esetben a Clone Wars-t. Régebben elkezdtem és láttam belőle kb első 2 évadot, de valami oknál fogva abbahagytam. Most akarom elkezdeni a kánon könyveket olvasni és gondoltam, hogy az Ashoka-val kezdem, mert úgyis most fog jönni nem sokára a élőszereplős sorozat és jobban megszeretném ismerni a karaktert elptte! Aztán majd később a többi Star Wars kánon könyv is jöhet. :)
2023. jan. 1. 01:12
 3/5 Emily ***** válasza:
Szívesen! Remélem, tetszik majd a sorozat! A 3. Évadtól már lényegesen komolyabbak a részek, olyat is olvastam már aki onnantól ajánlja a nézését, mert az elejét gyerekesnek tartja, de szerintem ez azért túlzás.:) Az Ahsoka sorozathoz azért majd ajánlanám a Rebelst is, mert ahogy olvasom a híreket, többen is fognak szerepelni belőle, meg folytatják az abban félbehagyott szálakat. Amúgy most én is éppen a Rebelst nézem.:)
2023. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor az is felkerül a watchlistem-be. Gyerekkorom óta szeretem a Star Wars-t, és már idősebb fejjel mégjobban szeretem. :D Úgyis a kánonban csak a Clone Wars, a Rebels és a Bad Batch (tehát az animációs, kivéve a Tales of the Jedi) maradtak ki. Köszi szépen az ajánlást és a segítséget, jó Rebels nézést! :) Igyekszek minél hamarabb elkezdeni a sorozatokat
2023. jan. 1. 20:08
 5/5 Emily ***** válasza:
Szívesen! Jó szórakozást!:)
2023. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!